Дмитро Рудюк
Козак
- Реєстрування
- 8 Лис 2023
- Дописи
- 41
- Реакції
- 12
- Бали
- 13
1. Сергій Пасечник
2. Дмитро Рудюк
3. Сергій Пасечник видав бан на 3 дні, за те що я написав в чат - " жіночка ( мав на увазі ЗСУ ) 200 ", якщо подивитись по IC причині, то хіба це не нормально коли бандити крадучи патрони - один виходить на перестрілку з ЗСУ, вбиває його, і потім приходить до свого напарника і каже - " ЗСУшник 200 "? Я не мав ніякого наміру щодо образи цієї жінки, я просто прийшов та написав своїм напарникам - "Жінка ЗСУ 200" без жодного наміру образи. І якщо подивитись по моїй історії покарань, в мене здається тільки одне покарань за оск гравців, я ніколи нікого не оскаю просто так або перший, я надаю перевагу діям а не словам.
4.
5. 24.06.25р.
2. Дмитро Рудюк
3. Сергій Пасечник видав бан на 3 дні, за те що я написав в чат - " жіночка ( мав на увазі ЗСУ ) 200 ", якщо подивитись по IC причині, то хіба це не нормально коли бандити крадучи патрони - один виходить на перестрілку з ЗСУ, вбиває його, і потім приходить до свого напарника і каже - " ЗСУшник 200 "? Я не мав ніякого наміру щодо образи цієї жінки, я просто прийшов та написав своїм напарникам - "Жінка ЗСУ 200" без жодного наміру образи. І якщо подивитись по моїй історії покарань, в мене здається тільки одне покарань за оск гравців, я ніколи нікого не оскаю просто так або перший, я надаю перевагу діям а не словам.
4.
5. 24.06.25р.
Останнє редагування: