Богдан Колос
Активний
- Реєстрування
- 28 Сер 2023
- Дописи
- 79
- Реакції
- 16
- Бали
- 11
1. Сервер у діскорді: 1 сервер
2. Нікнейм теха: бот
3. Особистий нікнейм (Discord): fak.hy
4. Суть скарги: прошу розбанити на 01 му сервері дс, причиною бану було що пункт означає Вихваляння у будь-якій формі фашизму або нацизму (банера,аватарки, статуси тощо) про смайлик тут ні чого не було сказано я відправив смайлик сластіку і мене забанили прошу щоб мене розбанили на 01 сервері
2. Нікнейм теха: бот
3. Особистий нікнейм (Discord): fak.hy
4. Суть скарги: прошу розбанити на 01 му сервері дс, причиною бану було що пункт означає Вихваляння у будь-якій формі фашизму або нацизму (банера,аватарки, статуси тощо) про смайлик тут ні чого не було сказано я відправив смайлик сластіку і мене забанили прошу щоб мене розбанили на 01 сервері