Гарік Буданович
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 12 Лис 2024
- Дописи
- 17
- Реакції
- 59
- Бали
- 16
- Вік
- 18
Нікнейм адміністратора:Артем Семечка
Особистий нікнейм:Гарік Буданович
Суть скарги:я приїхав до дквс,тому що моїх друзів посадили в деморган,я підійшов до працівника дквс і спитав чі можна навідати мого друга,він сказав так але не довго мене провели до камери там я його не знайшов але коли працівник підвів мене до місця роботи там я його побачив ми з ним поспілкувались і мені працівник дквс сказав що в мене вже вийшов час і мені треба йти назад мене почали виводити,я побачив адміністратора та підбіг спитав у нього чі це він і сказав шо я слідкуючий за тюрягой і вор в законі після чого я почав бігти до виходу тут я вибігаю і мене відкидають за проникнення на територію я прочитав правило і там написано що якщо мені працівники дозволили то мене по ідеї не довжні відкинути бо мене провів працівник дквс,і щей більше того адміністратор не надав попередження,і нічого не сказавши просто взяв і відкинув,тому я думаю що він мене відкидає за те що я йому десь може шось не так сказав і пан адміністратор трошки тримає обіду але якщо є якісь питання він міг написати мені в особисті а не мстити і грі,на цьому я закінчив.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):тут
Дата походження:30.04.2025
Особистий нікнейм:Гарік Буданович
Суть скарги:я приїхав до дквс,тому що моїх друзів посадили в деморган,я підійшов до працівника дквс і спитав чі можна навідати мого друга,він сказав так але не довго мене провели до камери там я його не знайшов але коли працівник підвів мене до місця роботи там я його побачив ми з ним поспілкувались і мені працівник дквс сказав що в мене вже вийшов час і мені треба йти назад мене почали виводити,я побачив адміністратора та підбіг спитав у нього чі це він і сказав шо я слідкуючий за тюрягой і вор в законі після чого я почав бігти до виходу тут я вибігаю і мене відкидають за проникнення на територію я прочитав правило і там написано що якщо мені працівники дозволили то мене по ідеї не довжні відкинути бо мене провів працівник дквс,і щей більше того адміністратор не надав попередження,і нічого не сказавши просто взяв і відкинув,тому я думаю що він мене відкидає за те що я йому десь може шось не так сказав і пан адміністратор трошки тримає обіду але якщо є якісь питання він міг написати мені в особисті а не мстити і грі,на цьому я закінчив.
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):тут
Дата походження:30.04.2025