Зачинено посадили низачто!

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Артем Кукунвич

Новий гравець
Реєстрування
14 Чер 2025
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
значит так, я ехал в такси, и вызвал админа иза того что таксист ехал по полю, и меня администратор "Андрій Хансен" посадил в тюрму на10 минут, по причине " NonRP Drive"
 

Володя Мельник

ГА 01 на пенсії
Активний гравець
Реєстрування
29 Кві 2024
Дописи
1,096
Реакції
550
Бали
198
Вітаю
Скарга написана не по формі


Форма подачі скарги:

Нікнейм адміністратора:
Особистий нікнейм:
Суть скарги:
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Дата походження:

Зачинено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі