Богдан Петрушка
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 9 Жов 2022
- Дописи
- 70
- Реакції
- 81
- Бали
- 23
1. Сервер у діскорді: 02
2. Нікнейм теха: Едвард ....
3. Особистий нікнейм (Discord): helenixx_
4. Суть скарги:
Ну що сказати, отримав бан на 7 днів за п.30.
Перше запитання, як я йому запитаннями зробив гірше? Адже там написано про шкоду за провокацію. Я особисто не бачу.
Друге запитання, у вас модератор ображений, що дає завищені покарання?
Третє запитання, чому модератор сам провокує на форумі, а потім плаче в дискорді, що його з питань душать?
Нагадаю, тролінг у правилах не заборонений. А що не заборонено - дозволено.
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: 06/10/2024
2. Нікнейм теха: Едвард ....
3. Особистий нікнейм (Discord): helenixx_
4. Суть скарги:
Ну що сказати, отримав бан на 7 днів за п.30.
Перше запитання, як я йому запитаннями зробив гірше? Адже там написано про шкоду за провокацію. Я особисто не бачу.
Друге запитання, у вас модератор ображений, що дає завищені покарання?
Третє запитання, чому модератор сам провокує на форумі, а потім плаче в дискорді, що його з питань душать?
Нагадаю, тролінг у правилах не заборонений. А що не заборонено - дозволено.
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: 06/10/2024