Анчоус Хелл
Новий гравець
- Реєстрування
- 12 Січ 2024
- Дописи
- 12
- Реакції
- 1
- Бали
- 6
Доброго вечора , я хочу надати пропозицію щодо покращення бізнесу сонячні панелі , тому що фінка панелей в вишневому 200-300к, а державна вартість 18.000.000 думаю це не справедливо що державна вартість майже як в цр , та б/у, а фінка менша в 15 разів , пропоную давати не 1200грн за панель , а більше хочаб 4000. І додати туди щось цікаве наприклад бонус за 100 помитих панелей!Бізнес такою вартістю не повинен приносити 500к з рекламою.Задовбало просто вони не коштують своїх грошей з такою фінкою.Дякую за змогу надати свою пропозицію. Надіюсь виправите це!
Ось фото фінки!
Ось фото фінки!
Останнє редагування: