Вітаю шановний гравець! До вас приязні ніякої не має, я як адміністратор нейтрален до всіх рп гравців. Але ви заважали роботі адміністрації , я прилетів на репорт до рп гравця та став допомогати йому , все це є на відео . Саме ви підійшли до мене та стали біти кулаками, а це звісно заборонено робити в зеленій зоні. Я вам повинен був видати покарання згідно правил Ukraine GTA. 4.6. "Перешкода роботі адміністрації" - Заборонено перешкоджати або створювати перешкоди роботі адміністрації сервера. | Респавн / Кік / Деморган до 30 хвилин.
Очікуйте остаточну відповідь від ГА та ЗГА!