Розглянуто №3723 DM в Green Zone на роботі дальнобійника

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Граф Найт

Отаман
Реєстрування
29 Лип 2025
Дописи
45
Реакції
33
Бали
21
1. Нікнейм гравця: Олексій Аблолют
2. Особистий нікнейм: Граф Найт
3. Клан порушника: WALHALLA
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: KRISTALIKK
5. Суть скарги:
Я спокійно чекав замовленя з гравцями на роботі дальнобійника разом з іншими гравцями, не провокував нікого та дотримувався правил сервера.
У цей момент гравець Олексій Аблолют підійшов до мене без будь-якої причини, почав відкривати вогонь по моєй фурі (DM по машині).
Після цього він дістав зброю та вбив мене у зеленій зоні, що є прямим порушенням правил (заборона DM та заборона вбивств у безпечних зонах). Та DM на роботі. Прошу надати справедливе покараня. Дякую!
6. Докази (скриншот/відео):
7. Дата порушення:02.10.25
 

Соня Кєлліні

ЗГС Неоф | Західна Україна
Активний гравець
Реєстрування
19 Лют 2023
Дописи
1,782
Реакції
577
Бали
253
Вітаю, шановний гравець.
Гравець:Олексій Аблолют [ 6879206 ] отримає покарання за:
6.2.1. "DM in GZ" - DeathMatch in Green Zone - доведення гравця до несвідомого стану в зеленій зоні. | Деморган 165- хвилин
6.4. "DM Car" - DeathMatch Car - умисне псування / нанесення шкоди будь-якому транспортному засобу з або без гравців у середині без вагомої IC причини. Удари по власному транспорті не враховуються. | Деморган 15 хвилин



Гравець:Граф Найт [ 6879641 ] отримає покарання за:
5.1. "MG" - Metagaming - Надсилання повідомлень, що містять OOC інформацію в IC чаті (з реального світу в ігровий світ - змішування чатів). До уваги також береться “)”, “.”, “?” тощо. | Мут до 20 хвилин

Розглянуто
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі