Станіслав Ролес
Новий гравець
- Реєстрування
- 18 Січ 2026
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
1. Ваш нікнейм: Станіслав Ролес [6900773]
2. Нікнейм порушника: Олександр Хелл [6825544], Артем Русланович[6821347]
3. Назва організації порушника: СБУ
4. Суть скарги: Я підїхав до даних працівників СБУ щоб запитатись коли у них набір але у відповідь працівники СБУ почали вимагати що б я покинув дану територію хоча ми знаходились на узбіччі дороги на якій не заборонено знаходитись, після чого я попросив у данних осіб посвічення щоб переконатись що вони дійсно являються працівниками СБУ після чого вона мене затримали , доставили до відділу поліції та видали розшук по причині : втеча від затримання. Я вважаю що данні працівники СБУ перевищують свої службові обов*язки , також відхід від РП, так як я від них не втікав а просто хотів побачити їх посвічення, після чого вони мене посадили в тюрму , прошу покарати данних гравців та видати мені компенсацію за те що мене посадили без причини на одну годину ,нажаль у мене нема фрапса з перших секунд тому що я не очікував що мене посадять , думаю що працівники дадуть вам повний фрапс тому що у них мала записувати боді камера , також прошу замітити що вони мені дали розшук за втечу під час затримання хоч втечі не було , я просто хотів попросити їхнє посвічення щоб знати з ким я спілкуюсь, по суті тайм коду немає але на відео там є як працівники суцільно порушують , та посадили ні за що, прошу щоб вони дали свій фрапс там де я втікаю від ареста
5. Доказ порушення (скриншот/відео): порушення 3.40-4.00
6. Дата порушення:18.01.2026
2. Нікнейм порушника: Олександр Хелл [6825544], Артем Русланович[6821347]
3. Назва організації порушника: СБУ
4. Суть скарги: Я підїхав до даних працівників СБУ щоб запитатись коли у них набір але у відповідь працівники СБУ почали вимагати що б я покинув дану територію хоча ми знаходились на узбіччі дороги на якій не заборонено знаходитись, після чого я попросив у данних осіб посвічення щоб переконатись що вони дійсно являються працівниками СБУ після чого вона мене затримали , доставили до відділу поліції та видали розшук по причині : втеча від затримання. Я вважаю що данні працівники СБУ перевищують свої службові обов*язки , також відхід від РП, так як я від них не втікав а просто хотів побачити їх посвічення, після чого вони мене посадили в тюрму , прошу покарати данних гравців та видати мені компенсацію за те що мене посадили без причини на одну годину ,нажаль у мене нема фрапса з перших секунд тому що я не очікував що мене посадять , думаю що працівники дадуть вам повний фрапс тому що у них мала записувати боді камера , також прошу замітити що вони мені дали розшук за втечу під час затримання хоч втечі не було , я просто хотів попросити їхнє посвічення щоб знати з ким я спілкуюсь, по суті тайм коду немає але на відео там є як працівники суцільно порушують , та посадили ні за що, прошу щоб вони дали свій фрапс там де я втікаю від ареста
5. Доказ порушення (скриншот/відео): порушення 3.40-4.00