Граф Найт
Отаман
- Реєстрування
- 29 Лип 2025
- Дописи
- 45
- Реакції
- 33
- Бали
- 21
1. Нікнейм гравця: Геббельс Хелльстром 6978355
2. Особистий нікнейм: Олександр Трохим 6879641
3. Клан порушника: NONSTOP
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: KRISTALIKK
5. Суть скарги:Я перебував у транспортному засобі. Гравець без будь-якої RP-причини відкрив вогонь по авто та по мені, не було діалогу, вимог або передісторії конфлікту. Стрільба велась одразу, з ігноруванням RP-ситуації та реалістичної поведінки.
DM (DeathMatch) — відкриття вогню по гравцю без RP-причини та без будь-якої взаємодії.
Fail RP — ігнорування логіки RolePlay, відсутність діалогу, нереалістична поведінка.
NonRP поведінка — стрільба по транспортному засобу без обґрунтованої RP-ситуації.
Ігнорування RP-ситуації — гравець не намагався відіграти зупинку, погрози чи інші RP-дії перед застосуванням зброї.
Я проїджав блок пост звідки не візьмись це чудо вилізло. Не 1 раз порушує.
6. Докази (скриншот/відео):
7. Дата порушення 22.01.2026
2. Особистий нікнейм: Олександр Трохим 6879641
3. Клан порушника: NONSTOP
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: KRISTALIKK
5. Суть скарги:Я перебував у транспортному засобі. Гравець без будь-якої RP-причини відкрив вогонь по авто та по мені, не було діалогу, вимог або передісторії конфлікту. Стрільба велась одразу, з ігноруванням RP-ситуації та реалістичної поведінки.
DM (DeathMatch) — відкриття вогню по гравцю без RP-причини та без будь-якої взаємодії.
Fail RP — ігнорування логіки RolePlay, відсутність діалогу, нереалістична поведінка.
NonRP поведінка — стрільба по транспортному засобу без обґрунтованої RP-ситуації.
Ігнорування RP-ситуації — гравець не намагався відіграти зупинку, погрози чи інші RP-дії перед застосуванням зброї.
Я проїджав блок пост звідки не візьмись це чудо вилізло. Не 1 раз порушує.
6. Докази (скриншот/відео):