Важливо 06 UKRAINE GTA | F.A.Q. | Найпоширеніші порушення кланів

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Віктор Репецький

ГА | Подільський Край
Головний Адміністратор
Реєстрування
15 Кві 2024
Дописи
2,102
Реакції
879
Бали
253
Подільський край.png


FAQ | Найпоширеніші порушення

В цій темі будуть зібрані найпоширеніші порушення зі сторони кланів та їх опис, після ознайомлення ви будете розуміти як правильно необхідно поводитися в деяких ситуаціях та чого не можна робити.


1. DM мирних гравців на блокпостах.
Приклад: Ви захопили блокпост, до вас приїжджає затоноване авто, ви не можете ніяк знати хто знаходиться всередині, вам необхідно підійти до водія та попросити опустити скло, після того, як ви побачили що це мирний гравець пропускаєте його, дозволено відкривати вогонь тільки якщо після вашої вимоги гравець намагається втекти.


2. Розмови після смерті.
Одне з найбільших порушень зі сторони кланів, запам'ятайте, якщо вас вбили ви не можете говорити в голосовий або текстовий чат, навіть оффтопом.


3. DM GZ .
Заборонено вбивати або наносити шкоду гравцям в зеленій зоні, обов'язково ознайомтесь з мапою зелених зон, наприклад СБУ затримали вашого сокланівця та везуть у відділок, ви можете спробувати відбити його по дорозі, але коли співробітники вже знаходяться біля будівлі СБУ вам заборонено вбивати їх !
Примітка: Дозволено вбивати та грабувати інкасаторів в Зелених Зонах не вбиваючи мирних гравців.


4. Використання багів / недоробок мода в цілях розваги/особистих цілях/для отримання переваги, декілька таких ситуацій розглянемо нижче.
Заборонено використовувати текстури для отримання переваги.
Приклад: Ви присіли за авто, стали за будівлю тощо, але вас не видно і по вам не проходить урон.
Заборонено використовувати "фейклаги", коли по вам не проходить урон.
Заборонено вести стрільбу з пасажирського місця скутера/мотоцикла.
Заборонено під час перестрілки сідати в авто або виходити з нього. Під час анімації не проходить урон.



5. Кланові війни.
Не можна вбивати гравців, без схваленої війни у розділі Кланові війни. За дане порушення ви отримаєте покарання за DM.
 
Останнє редагування модератором:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі