Розглянуто .

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Меттью

Поважний гравець
Реєстрування
24 Гру 2023
Дописи
325
Реакції
180
Бали
61
1. василь бондар
2. 60043
3.
На втором видео админ написал, что меня не было слышно, хотя по правилам зеленой зоны
1.1. Заборонено вбивати гравців / заподіювати шкоду гравцям у зеленій зоні, не залежно від того чи була провокація, RP ситуація.
Также он не выдал наказания за уход в зз
И почему то админ выдает мне наказания за дм кар, хотя у нас война

На третьем видео админ вообще не выдал наказания за уход в зз, но почему то также выдал мне наказания за дб и фд зз, хотя там где я стрелял не было зеленой, а также игрок стрелял по мне и по моим сокланам, поэтому я думаю была причина, чтобы его сбить

Со всеми другим я согласен
4. https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/285103/post-1161088
5. 28.04.2025
 
Останнє редагування модератором:

Акіро Форбс

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
17 Лип 2023
Дописи
665
Реакції
510
Бали
153
Вітаю шановний гравець.
На другому відео-доказі отримали покарання так як у вас немає бази даних НПУ , та ви стріляли у сторону зеленої зони коли гравець уже в'їхав у Зелену Зону.
Також небуло чути звук гравців які вам щось говорили , можливо вони вас попереджували:
6.2. Дозволено відкрити вогонь по ворожим кланам які без причини перебувають на теритирії картелю, після трьох попереджень.

На третьому відео-доказі невидно самої сутті чи гравець стріляє чи ні ,так як він стоїть в прицелі із снайперської гвинтівки.
Зелена зона - територія, та прилегла до неї територія.

1745793968159.png


Очікуйте відповіді від ГА та ЗГА <3
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі