Вільям_Азовський
Козак
- Реєстрування
- 19 Січ 2023
- Дописи
- 119
- Реакції
- 24
- Бали
- 28
1. Console ( Владислав Шемшур банив i був знятий )
2. Степан Бандерра
3. Бiля пiв року назад я получив бан за "Оск нацii" притому що я вчуся в воэному лiцеi пiд киэвом (Можу надати документи) я являюсь патрiотом. Та людина мене обзивала минут 5, пiсля чого як я дав йому вiдповiдь то сразу-же получив бан а та людина граэ дальше. я признаю то що вирвалось таке слово як "Хохлуша" я дуже прошу вибачення i дати менi шанс на гру на вашому серверi, прошу помилувати i розблокувати в грi. Уже прошло бiля пiв року i я думаю що я можу получити другий шанс так-як я признаю свою провину. (Жалоба пiв року назад на момент бана https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Бан.19162/#post-71945) На цiй же жалобi чути як вiн начав мовчати i адмiн спекати
4.https://imgur.com/KPoY29C
5. 20.01.2023
2. Степан Бандерра
3. Бiля пiв року назад я получив бан за "Оск нацii" притому що я вчуся в воэному лiцеi пiд киэвом (Можу надати документи) я являюсь патрiотом. Та людина мене обзивала минут 5, пiсля чого як я дав йому вiдповiдь то сразу-же получив бан а та людина граэ дальше. я признаю то що вирвалось таке слово як "Хохлуша" я дуже прошу вибачення i дати менi шанс на гру на вашому серверi, прошу помилувати i розблокувати в грi. Уже прошло бiля пiв року i я думаю що я можу получити другий шанс так-як я признаю свою провину. (Жалоба пiв року назад на момент бана https://forum.ukraine-gta.com.ua/threads/Бан.19162/#post-71945) На цiй же жалобi чути як вiн начав мовчати i адмiн спекати
4.https://imgur.com/KPoY29C
5. 20.01.2023