Отаман Запорізький
Козак
- Реєстрування
- 19 Лис 2023
- Дописи
- 32
- Реакції
- 10
- Бали
- 11
- Нікнейм гравця:Невідомий, прошу перевірити по логам хто саме мене вбив
- Особистий нікнейм: Бодя Ваків
- Суть скарги: я сидів в автомобілі, його розстрляли ( претензій не маю, оскільки я розвернув авто) (хоча, по правилам несення служби на БП, вони зобов*язані почати погоню за мною). Після чого я вийшов та почав бігти до поліції без брої, але у мене стріляли на ураження тим самим порушили правило 38 держ. орг. а саме"38. Працівникам заборонено використовувати вогнепальну зброю на ураження цивільного, якщо немає загрози для життя працівника або осіб які перебувають поблизу. (Warn)" Тому я вимагаю саме видати покарання згідно даного правила.Щодо доказів, у мене є відкат який прикріплю нижче, але якщо вам буде цього мало можете запросити фрапс у Полковника НПУ К Данила Шпотова.( Ми пізніше з ним поспілкувались та він сказав що у нього він є). У разі схвалення даної скарги, прошу прикріпити на відповідь доказ видачі покарання. Дякую за Розуміння.
- Докази (скріншот/відео):тик
- Дата порушення:16.12.2024
Останнє редагування: