Зачинено Dm без причины

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Vitaliy Legeskich

Новий гравець
Реєстрування
17 Кві 2023
Дописи
1
Реакції
1
Бали
3
Їду на атб до Харькова Бачу яйце з пасочки Забираю одне бачу друге біжу Но там був інкасатор він забрав я йому ні слова не сказав а він сказав:Ти забрав яйца зарас ми твої відібємо Начали Бити Мене я після цього Взяв телефон швидесенько включив камеру І зняв їхні ніки там були по мні нанесені удари Кадри на відео видно
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі