Розглянуто DM+DB | R-1159

Таточка Угарік

Новий гравець
Реєстрування
31 Гру 2025
Дописи
1
Реакції
0
Бали
1
1. Нікнейм гравця:
Максим Колінченко [94053]
2. Особистий нікнейм:
Таточка Угарік [71940]
3. Клан порушника:
Asgardians
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому:
Ugariki-FamQ
5. Суть скарги:
Я стояла чекала поки вийде чоловік з будинку, щоб далі їхати по наших справах. Адже тут мене у спину збиває авто, подумавши що водій не впорався з керуванням я сказала йому щоб він навчився їздити. У відповідь на це водій просто вийшов з авто, дістав зброю та розстріляв мене в упор.
6. Докази (скриншот/відео):
ВІдео на YouTube
7. Дата порушення:
31.12.2025​
 
Реєстрування
7 Вер 2024
Дописи
71
Реакції
13
Бали
53
Вітаю шановний гравець
Розглянувши докладно вашу скаргу виношу такий вердикт
Гравець 94053 отримуй покарання де морган 75 хв згідно правил
6.2. "DM" - DeathMatch - доведення до несвідомого стану гравця, без вагомої на то IC причини. | Деморган 60-100 хвилин
Примітка: якщо була провокація, або якщо відкрити вогонь у відповідь - не буде вважатись порушенням.
6.3. "DB" - Drive By - нанесення шкоди, доведення до несвідомого стану іншого гравця / транспорту за допомогою транспортного засобу. | Деморган 15-60 хвилин
 

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі