Вітаю, шановний гравець!
Розглянувши вашу скаргу, виношу такий вердикт:
Гравець [54982] отримає покарання у вигляді деморган на 80 хвилин, через порушення правил UKRAINE GTA 6.1. + 6.28.
Гравець [210887] отримає покарання у вигляді деморган на 110 хвилин, через порушення правил UKRAINE GTA 6.2. + 6.28.
Гравець [227605] отримає покарання у вигляді деморган на 80 хвилин, через порушення правил UKRAINE GTA 6.1. + 6.28.
Гравець [229999] отримає покарання у вигляді деморган на 110 хвилин, через порушення правил UKRAINE GTA 6.2. + 6.28.
6.1. "FD" - Free Damage - нанесення шкоди гравцю без вагомої на то IC причини. | Деморган 15-30 хвилин
6.2. "DM" - DeathMatch - доведення до несвідомого стану гравця, без вагомої на то IC причини. | Деморган 60-100 хвилин
6.28. "Втручення у RP ситуацію" - Заборонено втручатися в RolePlay ситуації, до яких ваш ігровий персонаж не належить. Тобто бігати, стрибати, кататися навколо ігрових персонажів, що беруть участь у Role Play ситуації, провокувати їх, створювати перешкоди та псувати ігрову атмосферу. | Деморган 30-60 хвилин
Розглянуто