Джулі
Козак
- Реєстрування
- 23 Лис 2025
- Дописи
- 57
- Реакції
- 23
- Бали
- 23
1. Ваш нікнейм: Джулі Велман
2. Нікнейм порушника: Вінні Оніл
3. Назва клану порушника: Dragon
4. Суть скарги: Їхала собі брати замовленя, вилетів на зустрічну врізався в мене почав стріляти (відео нема грозиться що в нього є, окей нехай покаже навіть якщо не права, це що одразу привід рострілювати, є за це правило? шось не згадую. це була випадковість. а потім ще наздоганяти, що вже я встигла засняти нащастя. і причому в зз в наглу ), хтось з ним розібрався, поїхала далі брати замовлення за яким і їхала, він повернувся за мною і добив вже там де не можна, де я беру груз.. можете і мене покарати, якщо воно правил не знає, за моі слова в чаті мені нема шо скривати, могла б обрізати, це ще м"яка реакція на таку неадекватність і не знання правил(я собі не дозволяю чіпати тих хто на фурі коли вони працюють чи навіть нехай просто іздять поки не чіпають мене(такі правила як пояснювали мені раніше) . Нехай друга сторона покаже відео яким він грозився, що я дійсно не права була в дії, а не на словах, тоді це буде справедливо( він грозився у лікарні в якій я опинилась але не бачу її) .
5. 1:12
6. Дата порушення: 18.01.2026
2. Нікнейм порушника: Вінні Оніл
3. Назва клану порушника: Dragon
4. Суть скарги: Їхала собі брати замовленя, вилетів на зустрічну врізався в мене почав стріляти (відео нема грозиться що в нього є, окей нехай покаже навіть якщо не права, це що одразу привід рострілювати, є за це правило? шось не згадую. це була випадковість. а потім ще наздоганяти, що вже я встигла засняти нащастя. і причому в зз в наглу ), хтось з ним розібрався, поїхала далі брати замовлення за яким і їхала, він повернувся за мною і добив вже там де не можна, де я беру груз.. можете і мене покарати, якщо воно правил не знає, за моі слова в чаті мені нема шо скривати, могла б обрізати, це ще м"яка реакція на таку неадекватність і не знання правил(я собі не дозволяю чіпати тих хто на фурі коли вони працюють чи навіть нехай просто іздять поки не чіпають мене(такі правила як пояснювали мені раніше) . Нехай друга сторона покаже відео яким він грозився, що я дійсно не права була в дії, а не на словах, тоді це буде справедливо( він грозився у лікарні в якій я опинилась але не бачу її) .
5. 1:12
Останнє редагування: