Вітаю Шановний гравець!
хочу вам повідомити, що за образу адміністрації передбачається бан до 31 дня) З приводу вашої скарги, ми не можемо видати покарання, якщо не бачили повної рп ситуації, можливо від вас були провокації) з приводу вашої образи, маю надію що ви вибачитесь, в іншому випадку напевно буде покарання згідно правил)