Розглянуто FA59

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

X_fa1zerr_X

By Даня Міцний
Реєстрування
11 Тра 2025
Дописи
119
Реакції
23
Бали
23
1. Ваш нікнейм:67510
2. Нікнейм адміністратора: На скрині
3. Суть скарги: Адміни не допомогли при явному порушені
Мене почали дбшить в гз я через О - Репорт натиснув на "Мене давлять машиною"
Адміни в свою відповідь написали щоб подавати скаргу на форум. В цей момент в мене появилось питання для чого взагалі репорт і адміни якщо їм тяжко тепнуться
4. Доказ отриманого покарання (скриншот/відео): 5. Дата порушення:130426
 
Останнє редагування:

Ксенія Київська

ГА | Північна Україна
Головний Адміністратор
Реєстрування
23 Січ 2025
Дописи
2,202
Реакції
615
Бали
253
Вітаю.

На момент звернення на сервері була велика кількість репортів, через що адміністрація не мала можливості своєчасно відреагувати та прослідкувати за вказаним порушенням.
З усіма адміністраторами буде проведено додаткову бесіду щодо даної ситуації.

Розглянуто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі