Розглянуто Kirill Basov | Спілкування на "ти" в ПП | 01

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Богдан Петрушка

Кошовий отаман
Реєстрування
9 Жов 2022
Дописи
70
Реакції
81
Бали
23
1. Сервер у діскорді: 01
2. Нікнейм теха: Кіріл Басов
3. Особистий нікнейм (Discord): helenixx_
4. Суть скарги: Модер вирішив, що він безсмертний. Інша модерація спілкується з гравцями в ПП на «ви», один Басік вирішив на «ти» зі мною спілкуватися. У людини красиво вийшло мене спровокувати. Потім модератор так красиво запитав: Мені з кожною людиною на «ти» спілкуватися? Так, стиль спілкування для вас і створювали.
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: 27.10.2024
 

Микола Ткач

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
8 Сер 2023
Дописи
2,036
Реакції
635
Бали
238
Вітаю,розглянувши вашу скаргу,виношу вердикт: Модератор справді перевищив свої повноваження згідно доказів наданих вами вище у приватних повідомленнях,тому з модератором буде проведено строгу бесіду щодо уникнення даних ситуацій. Приносимо вибачення за принесені нами незручності та запевняємо,що даних ситуацій в майбутньому будемо уникати,але якщо у вас знову з`являться проблеми/запитання щодо модерації,ви зважди можете звернутись до мене в особисті: mykola7711 у діскорді.
Розглянуто!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі