Дімасік Тихий/ Східний
–Як ваші справи? –Мої не дуже...
- Реєстрування
- 1 Тра 2023
- Дописи
- 74
- Реакції
- 8
- Бали
- 13
1. Нікнейм гравця: Андрій Хансен ID 278
2. Особистий нікнейм: Дімасік Східний ID 103127
3. Суть скарги:
Доброго дня! Я Дімасік Східний. Сьогодні побачив, як лікар поставив палатку і стояв біля неї. Я подумав, що він лікує людей. Я до нього під'їхав і припаркувався. У цей момент під'їжджає ВМW, і водій починає стріляти, вбиваючи лікаря, і ще влучає в мене кілька разів. Я підбіг до того, хто стріляв, і сказав: "Нащо ти це робиш?". На жаль, я не зміг побачити його ID. Після цього я підбіг до лікаря і запитав, чи можу чимось допомогти, але, на жаль, нічим не міг допомогти. За 200 метрів стояв поліцейський із радаром. Раптом він почав стріляти в мене. Я з'явився в лікарні, вилікувався і перезайшов у гру. Після цього я знову поїхав до поліцейського. У перший раз, коли він мене розстріляв після смерті лікаря, я не вмикав фрапс. І вдруге я також не знімав. Але поліцейський знову почав стріляти в мене, стверджуючи, що має докази, ніби це я розстріляв лікаря. Я знову опинився в лікарні, вилікувався, увімкнув фрапс і повернувся до поліцейського. Він знову почав стріляти в мене. Ось така ситуація. У результаті цей поліцейський вбив мене чотири рази. Даний поліцейський не розібрався із ситуацією, не пред'явив доказів і почав стріляти в мене просто так, хоча я йому нічого не зробив. Я лише хотів запитати, навіщо було мене розстрілювати, якщо я нічого не зробив. Прошу покарати поліцейського, адже він навіть не бачив, що я розстріляв лікаря, і просто відкрив вогонь по мені. Я витратив дуже багато свого часу. Як тепер можна нормально ставитися до поліцейських після такого?
4. Докази (скріншот/відео): тик
5. Дата порушення: 12.01.2024
2. Особистий нікнейм: Дімасік Східний ID 103127
3. Суть скарги:
Доброго дня! Я Дімасік Східний. Сьогодні побачив, як лікар поставив палатку і стояв біля неї. Я подумав, що він лікує людей. Я до нього під'їхав і припаркувався. У цей момент під'їжджає ВМW, і водій починає стріляти, вбиваючи лікаря, і ще влучає в мене кілька разів. Я підбіг до того, хто стріляв, і сказав: "Нащо ти це робиш?". На жаль, я не зміг побачити його ID. Після цього я підбіг до лікаря і запитав, чи можу чимось допомогти, але, на жаль, нічим не міг допомогти. За 200 метрів стояв поліцейський із радаром. Раптом він почав стріляти в мене. Я з'явився в лікарні, вилікувався і перезайшов у гру. Після цього я знову поїхав до поліцейського. У перший раз, коли він мене розстріляв після смерті лікаря, я не вмикав фрапс. І вдруге я також не знімав. Але поліцейський знову почав стріляти в мене, стверджуючи, що має докази, ніби це я розстріляв лікаря. Я знову опинився в лікарні, вилікувався, увімкнув фрапс і повернувся до поліцейського. Він знову почав стріляти в мене. Ось така ситуація. У результаті цей поліцейський вбив мене чотири рази. Даний поліцейський не розібрався із ситуацією, не пред'явив доказів і почав стріляти в мене просто так, хоча я йому нічого не зробив. Я лише хотів запитати, навіщо було мене розстрілювати, якщо я нічого не зробив. Прошу покарати поліцейського, адже він навіть не бачив, що я розстріляв лікаря, і просто відкрив вогонь по мені. Я витратив дуже багато свого часу. Як тепер можна нормально ставитися до поліцейських після такого?
4. Докази (скріншот/відео): тик
5. Дата порушення: 12.01.2024