Богдан Петрушка
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 9 Жов 2022
- Дописи
- 70
- Реакції
- 81
- Бали
- 23
1. Сервер у діскорді: 05
2. Нікнейм теха: Ямато Тейлор
3. Особистий нікнейм (Discord): helenixx_
4. Суть скарги:
Старший модератор 06 видає покарання на 05. Зайшов у дискорд на 05 привітатися з модерацією, прийшов ст. мод під ім'ям Ямато Тейлер. На хвилинку він ст.мод 06, а не 05, почав бушувати, говорити що б не порушував п6.
Цитую правило:
Даремна згадка @фракції або учасників сервера.
Карається: письмове попередження/видалення повідомлень, мут від 20 хв до 1 години.
На хвилинку, я тегнув роль модерації, а не фракції. Що в підсумку, я попросив показати відповідь на моє запитання, а ст. модератор почав фрікувати, я відповідаю на його запитання «Що вам показати», Ось те, шо «Вона вище», він відповідає: Прогортайте в верх чат та побачите відповідь.
Я прошу обґрунтувати таку відповідь, а в підсумку він запитує «Що саме», я йому вже відповідаю подумати, після чого отримую відповідь із запитанням.
Потім я перепитав за яким пунктом правил, після чого отримую сміховинну відповідь: «Всі пункти знаходиться у відкритому доступі, ознайомитися можете самостійно, звітуватись не зобов'язаний».
Ти рофлиш?
Я прошу вказати моє порушення, після чого вже отримую мут за п.6 і п.7.
Фрикоство з боку ст.мода?
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: 25/10/2024
2. Нікнейм теха: Ямато Тейлор
3. Особистий нікнейм (Discord): helenixx_
4. Суть скарги:
Старший модератор 06 видає покарання на 05. Зайшов у дискорд на 05 привітатися з модерацією, прийшов ст. мод під ім'ям Ямато Тейлер. На хвилинку він ст.мод 06, а не 05, почав бушувати, говорити що б не порушував п6.
Цитую правило:
Даремна згадка @фракції або учасників сервера.
Карається: письмове попередження/видалення повідомлень, мут від 20 хв до 1 години.
На хвилинку, я тегнув роль модерації, а не фракції. Що в підсумку, я попросив показати відповідь на моє запитання, а ст. модератор почав фрікувати, я відповідаю на його запитання «Що вам показати», Ось те, шо «Вона вище», він відповідає: Прогортайте в верх чат та побачите відповідь.
Я прошу обґрунтувати таку відповідь, а в підсумку він запитує «Що саме», я йому вже відповідаю подумати, після чого отримую відповідь із запитанням.
Потім я перепитав за яким пунктом правил, після чого отримую сміховинну відповідь: «Всі пункти знаходиться у відкритому доступі, ознайомитися можете самостійно, звітуватись не зобов'язаний».
Ти рофлиш?
Я прошу вказати моє порушення, після чого вже отримую мут за п.6 і п.7.
Фрикоство з боку ст.мода?
5. Доказ: (скриншот/відео): 6. Дата походження: 25/10/2024