Дімасік Тихий/ Східний
–Як ваші справи? –Мої не дуже...
- Реєстрування
- 1 Тра 2023
- Дописи
- 74
- Реакції
- 8
- Бали
- 13
1. Нікнейм гравця: Богдан Деме
2. Особистий нікнейм: Дімасік Тихий
3. Клан порушника: OdessaMama
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: RIDERS
5. Суть скарги:
Дана людина підбігла до мене в ЗЗ, коли я стояв у АФК. Я почув звук грошей, підбіг до ноутбука й побачив, що ця людина пограбувала мене майже на 50 000, а також забрала мікросхему. Після того, як я сказав, що викликав адміністратора, він одразу втік.
Хочу наголосити, що він порушив правила викрадання, адже був один (а якщо я один, то грабіжників має бути щонайменше двоє). Також він був без маски, що закривала б його обличчя, і все робив у ЗЗ без РП-відігровок.
Прошу перевірити логи, повернути мені мої речі, а даного гравця покарати.
6. Докази (скриншот/відео): тик
2. Особистий нікнейм: Дімасік Тихий
3. Клан порушника: OdessaMama
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: RIDERS
5. Суть скарги:
Дана людина підбігла до мене в ЗЗ, коли я стояв у АФК. Я почув звук грошей, підбіг до ноутбука й побачив, що ця людина пограбувала мене майже на 50 000, а також забрала мікросхему. Після того, як я сказав, що викликав адміністратора, він одразу втік.
Хочу наголосити, що він порушив правила викрадання, адже був один (а якщо я один, то грабіжників має бути щонайменше двоє). Також він був без маски, що закривала б його обличчя, і все робив у ЗЗ без РП-відігровок.
Прошу перевірити логи, повернути мені мої речі, а даного гравця покарати.
6. Докази (скриншот/відео): тик