Відмовлено Non RP Держ.

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
9 Кві 2023
Дописи
45
Реакції
28
Бали
23
  1. Нікнейм гравця: Саня Атаманюк (101123)
  2. Особистий нікнейм: Міккі Пірсон (15190)
  3. Суть скарги: Працівник ДКВС затримав мене у кайданки без вагомої причини аргументуючи тим що я відкрив вогонь по ньому хоча зброї у мене в руках не було. На початку відео видно по чату що діалогу ніякого не було. Співробітник не представився і не пояснив причину одразу. Також при нападі на держ.службовця одразу дається стаття 1.3 котрої у мене не було. На вимоги викликати поліцію відповів :"Вже їдуть" але так їх і не дочекались. На відеодоказі видно що розшуку у мене немає і він закрив мене просто так.
  4. Докази (скріншот/відео):ТИЦЬ
    "00:06" - затримав у кайданки і повів на територію ДКВС
    "00:32" - починаємо діалог
    "02:34" - прошу викликати поліцію і у відповідь чую :"Вже їдуть"(так і не приїхали)
    "02:57" - повів мене всередину в камеру(хоча видно що розшуку у мене немає)
    "04:26" - на питання про приїзд поліції відповіді не почув
    "05:16" - дістаю зброю(хоча коли тебе арештовують за розшуком дістати зброю не можливо по системі що ще раз доводить що закрив він мене без причини)
  5. Дата порушення:12.09.20224 17:48
 

Денис Тимошик

Полковник НПУ | Подільський край
Активний гравець
Реєстрування
1 Тра 2023
Дописи
2,291
Реакції
4,109
Бали
253
Вітаю!

Співробітника ДКВС - було звільнено.
У вашому фрапсі немає повної ситуації,можливо ви до цього моменту провокували працівника ДКВС тому вас було затримано та посаджено у ІТТ.


Відмовлено!
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі