Розглянуто R-2054 хардфамку нарушают

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
10 Тра 2023
Дописи
131
Реакції
106
Бали
48
1. Нікнейм гравця: HardFamQ
2. Особистий нікнейм: Дімася Бараболя
3. Клан порушника: HardFamQ
4. Чи знаходитесь Ви в клані, якщо так, то у якому: MarsFamQ
5. Суть скарги: Мы должны были кинуть терру, приехали как положено в 15 00, кинув терру увидели, что у них недостаточно игроков в сети. Подождали 10 минут, попробовали кинуть еще раз - игроков в сети досих-пор не было. После этого, типы с HardFamQ начали нас убивать. На откате все четко видно. Прошу отдать нам терру (номер - 12), и наказать игроков или клан, за то что они стреляли.
6. Докази (скриншот/відео): ТЫК
7. Дата порушення: 30.09.25
 

Серго Фараонов

Адмін у відставці
Активний гравець
Реєстрування
3 Сер 2024
Дописи
2,043
Реакції
612
Бали
253
Вітаю Шановнйи гравець!
Переглянувши відео докази виношу вердикт!

У клану HardFamQ не було достатньої кількості гравців тому клану буде видане попередження за:

2.39. Заборонено не являтись на битву за територію (див. п. 1.11). | Попередження НО


Територія 12 перейде до клану MarsFamQ
Схвалено!
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі