Дiмка Дарк
Новий гравець
- Реєстрування
- 10 Гру 2024
- Дописи
- 3
- Реакції
- 2
- Бали
- 6
- Прізвище Ім’я По-батькові (ПІБ): Дарк Дмитро Юрієвич
Стать: Чоловіча
Мати - Дарк Ольга Михайлівна
Батько - Дарк Юрійович Олексійович - Фото обличчя ( з гри ):тик
- Зріст та вага: 203 см,вага: 89кг
Дата народження: 26.09.2000
Вік: 24 роки
Місце народження: Київ
Національність: Українець
Місце проживання: Київ
Захоплення: Баскетбол
Сімейний стан: Не заміжний
Статура: Спортивна
Колір очей: зелено карі
Зачіска: Середня довжина ,темна.
Відмітні знаки:Шрам на правій руці - Батьки: Батьки познайомились у Київському економічному університеті.Багато розмовляли та знайомились.Дізнавшись про друг друга більше в них з*явилися спільні інтереси а саме:Моя мати завжди любила потяги з дитинства пізнавала більше проних йшла на Воккзали та дивилася на состави потім працевлаштувалась на посаду Машиністки УЗ.А тато завжди мріяв стати рятувальником і після завершення універсетету він пішов на курсанта ДСНС Таккож вони одружились і нароодився Дмитро.
- Дитинство та юність:
- З маличка Дмитро полюбляв дивитися на потяги з телефону мами.Мати навчала його рахувати читати одним словом підготтовка до школи а тато навчив бути справидливим добрим та чесним і так у Дмитра з*явилося 2 інтереси Потяги та кар*єра машиніста та рятування ліквідування пожеж рації та бойові завдання.Дмитру виконалось 12 років і він пішов на баскет бол і в нього це чудово получалося він зі своєю командою займав призові місця та його команда стала ЧЕМПІОНАМИ УККРАЇНИ!!! Батьки Дмитра були дуже задовоолені сином що в нього все вийшло.Дмитру виконалось 17
- Збройні Сили України (ЗСУ):
Після 17 Дмитро добровільно пішов служити в армію і в нього все чудово виходило так як і з баскет болом він зі свооєю гвардією перевозив колонами БК та робив Збори на яких розповідав Лекції та робив тренування він пішов у підрозділ**ВПС-Військово Повітряні Сили** Робив повітряний патруль розвідні завдння від Генерала-Полковника-Під Полковника та Майора він ортимав диплом від самого призедента України! та багато медалів від керівнитсва ЗСУ та усеж таки пішов...
Життя після служби:
Після служби в ЗСУ дмитро пішов у провесіональний баскетбол він був найкращім в НБА завдяки своєю спортивною формою високими прижками та вагою він заробив багато грошей і с часом Дмитро зрозумів що він дуже хоче допомогати людям та спробувати себе у кар*єрі Начальника УЗ.Він прообув там багато та проїхав загалом аж 8951км на потязі!! це був його рекорд а найдовший рейс який був у Дмитра сягав 1233км і 4дні без преривної їзди йому дуже спопдобалося бати там його всі поважали та відстоявши всі 3 терміни Дмитро пішов с Укр Залізниці.Дмитру виконалось 28 років та він вирішив піти по стопам Батька та пішов у лави Державної Служби Надзвичайних Ситуацій там він поступив у підрозділ [РХЗ]-Радіоційно Хімічний Захист.Ліквідував пожежи в бункері ЗСУ,він 8 раз знещядив витік на чорнобильській атомній електро станції та він став героям його показали у новинах 1+1 та всі люди проголосували щоб саме Дмитро Дарк став генералом ДСНС і на той час Генерал ДСНС *Влад Форест* передав посаду лідера Дмитру перша неділя на посаді генерала Дмитру показалася важккою кожень день підписання контрактів репортажи перевірки камер набори лекції тренування.Але потім Дмитро взяв себе в руки та виконував ці всі завдання Особовий склад поважав та любив Генерала але відстоявши 3 терміни Генерала ДСНС Дмитро залишив цю посаду і пішов на пенцію
Основні якості:Дмитро завдяки гарному життю Дмитра він навчився бути: Сміливим, Героїчним,Добрим,Справидливим,та бгато ідейною людиною
Дмитро-це людина яка ніколи не буде байдужою до інших!
Останнє редагування: