Розглянуто Хочу оскаржити нову сестему адміністрацій що до репортів

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
20 Лис 2023
Дописи
14
Реакції
13
Бали
8
1.-
2.Данислав Іващенко
3.Змінили систему що тепер адміни ніколи не спекають топто ти викликав адміна він нічого не побачив пішов.Тото на прикладі зльоту кв в Борисполі,я викликаю адміна томущо з криши будинка був дм,мені адмін відповідає що не бачив зверніця на форум.Я важаю що нава система взагалі не дуречна.
 

Ксенія Київська

ГА | Північна Україна
Головний Адміністратор
Реєстрування
23 Січ 2025
Дописи
2,202
Реакції
615
Бали
253
Вітаю.

На даний момент у адміністрації пріоритетом є обробка репортів та звернень від гравців. Якщо адміністратор не став свідком порушення під час перевірки, він не може видавати покарання лише зі слів гравця.

Саме тому під час зльотів майна рекомендується вести відеофіксацію. У разі порушення правил ви завжди можете подати скаргу на форумі, де ситуація буде детально розглянута за наданими доказами.

Також звертаємо увагу, що за відсутності адміністраторів у мережі ігрові помічники можуть обробляти звернення лише текстовими відповідями без можливості телепортації та проведення повноцінної перевірки ситуації.

Розглянуто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі