Beamerboy
Козак
- Реєстрування
- 13 Гру 2024
- Дописи
- 12
- Реакції
- 5
- Бали
- 6
Мало того що не виконує свою роботу так ще й користується своїм положенням може я чогось не знаю і типу це реально симулятор України але все одно це дуже не справедливо і хай він дав мені мут але за що він дав мут іншій людині не зрозуміло, і майже вся адміністрація так працює на репорти відповідають дуже довго а потім коли телепортуються кажуть давай докази я не маю постійно мати фрапс ігра і так крашиться майже раз в час як пощастить так ще й фпс повинен втрачати через адмінів?
Я буду сидіти в тюрьмі багато раз але з форпост їздити не буду як мінімум не маю змоги але адміністрацію не цікавить також мені набридло що в кого фрапс той і правий не важливо що на відео головне що воно є мене дуже обурює адміністрація цієї гри я б на вашому місці вигнав би більше половини адмінів які наразі там є
Бажаю грі процвітання але адміністрація копає могилу грі якщо нічого не робити це почне набирати більші оберти і люди почнуть масово виходити з гри
На фото видно що людина яка писала після мене нічого такого не зробила але вона заділа корону адміна і він пішов в мут
Також рахую що покарання за порушення правил на вч є дуже довгим годину в тюрьмі і так довго сидіти а тут дві за те що ти був просто сам і типу після цього сидиш дві з половиною години дуже круто
Надіюсь Ukraine gta буде процвітати та покращуватись всім миру
Я буду сидіти в тюрьмі багато раз але з форпост їздити не буду як мінімум не маю змоги але адміністрацію не цікавить також мені набридло що в кого фрапс той і правий не важливо що на відео головне що воно є мене дуже обурює адміністрація цієї гри я б на вашому місці вигнав би більше половини адмінів які наразі там є
Бажаю грі процвітання але адміністрація копає могилу грі якщо нічого не робити це почне набирати більші оберти і люди почнуть масово виходити з гри
На фото видно що людина яка писала після мене нічого такого не зробила але вона заділа корону адміна і він пішов в мут
Також рахую що покарання за порушення правил на вч є дуже довгим годину в тюрьмі і так довго сидіти а тут дві за те що ти був просто сам і типу після цього сидиш дві з половиною години дуже круто
Надіюсь Ukraine gta буде процвітати та покращуватись всім миру