Відмовлено Заберіть адмінку у цієї нелюдини

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Beamerboy

Козак
Реєстрування
13 Гру 2024
Дописи
12
Реакції
5
Бали
6
Мало того що не виконує свою роботу так ще й користується своїм положенням може я чогось не знаю і типу це реально симулятор України але все одно це дуже не справедливо і хай він дав мені мут але за що він дав мут іншій людині не зрозуміло, і майже вся адміністрація так працює на репорти відповідають дуже довго а потім коли телепортуються кажуть давай докази я не маю постійно мати фрапс ігра і так крашиться майже раз в час як пощастить так ще й фпс повинен втрачати через адмінів?
Я буду сидіти в тюрьмі багато раз але з форпост їздити не буду як мінімум не маю змоги але адміністрацію не цікавить також мені набридло що в кого фрапс той і правий не важливо що на відео головне що воно є мене дуже обурює адміністрація цієї гри я б на вашому місці вигнав би більше половини адмінів які наразі там є
Бажаю грі процвітання але адміністрація копає могилу грі якщо нічого не робити це почне набирати більші оберти і люди почнуть масово виходити з гри
На фото видно що людина яка писала після мене нічого такого не зробила але вона заділа корону адміна і він пішов в мут
Також рахую що покарання за порушення правил на вч є дуже довгим годину в тюрьмі і так довго сидіти а тут дві за те що ти був просто сам і типу після цього сидиш дві з половиною години дуже круто
Надіюсь Ukraine gta буде процвітати та покращуватись всім миру
 

Beamerboy

Козак
Реєстрування
13 Гру 2024
Дописи
12
Реакції
5
Бали
6
Мало того що не виконує свою роботу так ще й користується своїм положенням може я чогось не знаю і типу це реально симулятор України але все одно це дуже не справедливо і хай він дав мені мут але за що він дав мут іншій людині не зрозуміло, і майже вся адміністрація так працює на репорти відповідають дуже довго а потім коли телепортуються кажуть давай докази я не маю постійно мати фрапс ігра і так крашиться майже раз в час як пощастить так ще й фпс повинен втрачати через адмінів?
Я буду сидіти в тюрьмі багато раз але з форпост їздити не буду як мінімум не маю змоги але адміністрацію не цікавить також мені набридло що в кого фрапс той і правий не важливо що на відео головне що воно є мене дуже обурює адміністрація цієї гри я б на вашому місці вигнав би більше половини адмінів які наразі там є
Бажаю грі процвітання але адміністрація копає могилу грі якщо нічого не робити це почне набирати більші оберти і люди почнуть масово виходити з гри
На фото видно що людина яка писала після мене нічого такого не зробила але вона заділа корону адміна і він пішов в мут
Також рахую що покарання за порушення правил на вч є дуже довгим годину в тюрьмі і так довго сидіти а тут дві за те що ти був просто сам і типу після цього сидиш дві з половиною години дуже круто
Надіюсь Ukraine gta буде процвітати та покращуватись всім миру
Які б не були правила на вч дві години це багато я був грі майже цілий день і з них я був в тюрьмі 3 години плюс мінус і наразі ще сидіти 2 години як я писав на фото тут також написав би але ви скористаєтесь цим
 

Beamerboy

Козак
Реєстрування
13 Гру 2024
Дописи
12
Реакції
5
Бали
6
Які б не були правила на вч дві години це багато я був грі майже цілий день і з них я був в тюрьмі 3 години плюс мінус і наразі ще сидіти 2 години як я писав на фото тут також написав би але ви скористаєтесь цим
Різне ставлення до гравців якісь гравці напишуть мат або будуть влаштовувати якісь розборки в ВІП чаті і їм нічого але як я написав ця дуже добра людина замутила мене
 

Beamerboy

Козак
Реєстрування
13 Гру 2024
Дописи
12
Реакції
5
Бали
6
Мало того що не виконує свою роботу так ще й користується своїм положенням може я чогось не знаю і типу це реально симулятор України але все одно це дуже не справедливо і хай він дав мені мут але за що він дав мут іншій людині не зрозуміло, і майже вся адміністрація так працює на репорти відповідають дуже довго а потім коли телепортуються кажуть давай докази я не маю постійно мати фрапс ігра і так крашиться майже раз в час як пощастить так ще й фпс повинен втрачати через адмінів?
Я буду сидіти в тюрьмі багато раз але з форпост їздити не буду як мінімум не маю змоги але адміністрацію не цікавить також мені набридло що в кого фрапс той і правий не важливо що на відео головне що воно є мене дуже обурює адміністрація цієї гри я б на вашому місці вигнав би більше половини адмінів які наразі там є
Бажаю грі процвітання але адміністрація копає могилу грі якщо нічого не робити це почне набирати більші оберти і люди почнуть масово виходити з гри
На фото видно що людина яка писала після мене нічого такого не зробила але вона заділа корону адміна і він пішов в мут
Також рахую що покарання за порушення правил на вч є дуже довгим годину в тюрьмі і так довго сидіти а тут дві за те що ти був просто сам і типу після цього сидиш дві з половиною години дуже круто
Надіюсь Ukraine gta буде процвітати та покращуватись всім миру
Також не було усного попередження якщо він за мною спостерігав міг попередити так як я не знав цих правил, усне покарання не працює в цій грі його тут немає
 

Мстислав Подільський

Керівник Тех.Підтримки
Реєстрування
18 Лют 2023
Дописи
447
Реакції
360
Бали
68
Вітаю.

Не за розділом звернення і не за правилами створення теми.

Подавати скаргу на ігрову адміністрацію можливо у розділі "Скарга на адміністрацію" згідно з Вашим сервером — тиць.

Відмовлено.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі