Арсеній Маккалістер
Козак
- Реєстрування
- 14 Жов 2022
- Дописи
- 49
- Реакції
- 20
- Бали
- 11
- Нікнейм адміністратора: Тео Саймон
- Особистий нікнейм: Арсеній Маккалістер
- Суть скарги: Дивіться мене посадили в тюрму на 7 годин,також дали варн і проходить 2 годин як на мене прийняли жалобу як я стрельнув в приміщенні і адмін написав посадить на 30хв а він посадив знову на 7 годин та 30хв, також мене це збісило. І я хотів покликати адміна щоб розібратись з ним чого так але я писав 5 раз репорт Єгору Бахмуту і йому було всерівно.Тому я міг з нервів сказати щось на адміністрацію. Але я попрошу прийняти мої вибачення. І щоб мене розбанили або зменшили час розбану. Дякую.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://postimg.cc/NKwnjzvv/dce68d2a
- Дата походження: 18.07.2025
Останнє редагування: