Відмовлено Оскарження бану

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.
Реєстрування
14 Жов 2022
Дописи
49
Реакції
20
Бали
11
  1. Нікнейм адміністратора: Тео Саймон
  2. Особистий нікнейм: Арсеній Маккалістер
  3. Суть скарги: Дивіться мене посадили в тюрму на 7 годин,також дали варн і проходить 2 годин як на мене прийняли жалобу як я стрельнув в приміщенні і адмін написав посадить на 30хв а він посадив знову на 7 годин та 30хв, також мене це збісило. І я хотів покликати адміна щоб розібратись з ним чого так але я писав 5 раз репорт Єгору Бахмуту і йому було всерівно.Тому я міг з нервів сказати щось на адміністрацію. Але я попрошу прийняти мої вибачення. І щоб мене розбанили або зменшили час розбану. Дякую.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://postimg.cc/NKwnjzvv/dce68d2a
  5. Дата походження: 18.07.2025
 
Останнє редагування:
Реєстрування
14 Жов 2022
Дописи
49
Реакції
20
Бали
11
  1. Нікнейм адміністратора: Тео Саймон
  2. Особистий нікнейм: Арсеній Маккалістер
  3. Суть скарги: Дивіться мене посадили в тюрму на 7 годин,також дали варн і проходить 2 годин як на мене прийняли жалобу як я стрельнув в приміщенні і адмін написав посадить на 30хв а він посадив знову на 7 годин та 30хв, також мене це збісило. І я хотів покликати адміна щоб розібратись з ним чого так але я писав 5 раз репорт Єгору Бахмуту і йому було всерівно.Тому я міг з нервів сказати щось на адміністрацію. Але я попрошу прийняти мої вибачення
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео): https://postimg.cc/NKwnjzvv/dce68d2a
  5. Дата походження: 18.07.2025
 

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,628
Реакції
1,063
Бали
253
Вітаю
В оскаржені відмовлено

Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі