О 21:38 гравець Василь Форбс, він же Акіро Форбс, модератор клану Forbes, залив скаргу на форум на клан Prokuratura. У скарзі не було ніяких явних порушень, гравець просто напросто написав скаргу та попросив ГС-а Неоф, Кирилла Деревлюка, запросити відкати у інших гравців, на що немає ніяких причин, так як гравець ніде не вказав ні нікнейми порушників, нічого, тільки клан Prokuratura. Тобто, подібна скарга - це навмисний злив клану, так як гравець пише скаргу з передбаченням на те, що адміністрація видасть покарання або за порушення 2.5, або 1.7, головне щоб їм видали бани, та більшість гравців не змогли би вийти на капт, який міг бути вже сьогодні. А чому саме я порахував що автор скарги попросив саме Гс-а Неоф запросити відкати? Тому що Кирилло Деревлюк не проявлял ніякої активності у розділі скарг неоф організації до цього, окрім скарги, яка була розглянута за 8 хвилин до відповіді у скарзі по цій темі
мррррр, можливо це взагалі було зроблено задля вигляду що це було зроблено випадково. Також цьому є докази того що Кирилло спочатку запросив Рамзеса Левченко, лідера клану Prokuratura, звернути увагу до особистих повідомлень, а вже потім відповів у скарзі, що каже показує нам бажання адміністратора переглянути цю скаргу.