Важливо НПУ | Заявки на звання Підполковника НПУ [ВІДЧИНЕНО]

Данило Ковальчук

Генерал НПУ | Чорноморський край [07]
Лідер
Реєстрування
21 Кві 2023
Дописи
224
Реакції
701
Бали
138
1781951815845.png

У даному розділі співробітники Національної Поліції України (від 3-го професійного звання) можуть подати заявку на зайняття звання Підполковника НПУ.

Звання підполковника є керівною та відповідальною. Кандидат повинен мати досвід служби, знання статуту, вміння працювати з особовим складом та підтримувати дисципліну в організації.

Основні вимоги до кандидата:

- Кандидату на звання підполковника повинно бути 15 років (можуть бути виключення).

- Бути комунікабельним, грамотним, відповідальним, адекватним, вміння працювати в команді.

- Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення.

- Не перебувати у Чорних списках.

- Не мати відношення до інших проєктів.

- Мати RP NickName за формою Ім'я_Прізвище.

- Мати NickName на форумі як на сервері.

- Мати можливість приділяти в день мінімум 3 години для гри.

- Мати бажання працювати в колективі та вміти комунікувати з іншими гравцями.

- Мати базові знання про роботу фракції та розуміти її діяльність.

- Мати Discord, Telegram з відкритими особистими повідомленнями.

- Мати мікрофон

Форма подачі заявки:

1. Ваш ігровий NickName:

2. Ваш ігровий рівень:

3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?:

4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?:

5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть:

6. Ваше справжнє ім'я:

7. Ваш справжній вік:

8. Місто, в якому живете:

9. Ваш логін в Telegram:

10. Ваш логін в Discord:

11. Які у вас є ідеї для фракції:

12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:

 
Реєстрування
6 Вер 2023
Дописи
12
Реакції
3
Бали
8

1. Ваш ігровий NickName: Владислав Будановський

2. Ваш ігровий рівень: 13

3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: Так

4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: Так

5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: Ні

6. Ваше справжнє ім'я: Владислав

7. Ваш справжній вік: 16

8. Місто, в якому живете: Івано-Франківська область

9. Ваш логін в Telegram: @v1adosss7

10. Ваш логін в Discord: v1adosss_

11. Які у вас є ідеї для фракції:

1. Премії за патруль:
Створення теми на форумі з виплатами за активне патрулювання міст для підняття онлайну в грі.
2. Спільні РП з держ. структурами:
Тактичні тренування з СБУ (штурм будівель) та МОЗ (ПМД при пораненнях) для підвищення кваліфікації О/С.
3. Дошка пошани - щотижневий вибір найкращого співробітника.

4. Впровадження системи "День відкритих дверей"

12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?: Вважаю себе гідним цієї посади, оскільки є відповідальним та готовим до нових обов'язків.

 

nikitosik2244

Новий гравець
Реєстрування
11 Бер 2024
Дописи
2
Реакції
0
Бали
4

1. Ваш ігровий NickName:Нікіта Борисюк

2. Ваш ігровий рівень:12

3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?:так точно

4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?:Так точно

5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть:Так я був на посаді майора на 04 сервері у НПУ М.Дніпра

6. Ваше справжнє ім'я:Нікіта

7. Ваш справжній вік:13

8. Місто, в якому живете:Київ

9. Ваш логін в Telegram:mad:n22ikitka

10. Ваш логін в Discord:nikitalol0689

11. Які у вас є ідеї для фракції:Частіше проводити спец операції

12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:Томущо я в грі в день мініму 5 годин.Ще я відповідальний та прошу вас мене взяти

 

Максим Халкон

Поліцейський 07
Реєстрування
25 Чер 2025
Дописи
27
Реакції
34
Бали
23

1. Ваш ігровий NickName: Максим Халкон

2. Ваш ігровий рівень: 7

3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: так

4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: так

5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: Так, минулий начальник КОРД, Майор, підполковник поліції.

6. Ваше справжнє ім'я: Максим Фесенко

7. Ваш справжній вік: 14

8. Місто, в якому живете: Suttrop (Німеччина)

9. Ваш логін в Telegram: @Sunset_lix

10. Ваш логін в Discord: @sunset_lix_88660

11. Які у вас є ідеї для фракції: на самперед хотів би допомагати старшому керівництву слідкувати за фракціею тощо.

  • 1. Слідкування за фракцією
    • а) Допомагати старшому керівництву.
    • б) Допомагати молодшому складу.
    • в) Навчати молодший склад.
    • г) Контролювати дотримання статуту та внутрішніх правил.
  • 2. Співпраця з громадянами
    • а) Виїжджати на виклики лінії 102.
    • б) Надавати допомогу громадянам.
    • в) Проводити профілактичні бесіди з населенням.
    • г) Оперативно реагувати на звернення та скарги громадян.
  • 3. Покращення роботи фракції
    • а) Пропонувати нові ідеї та заходи для розвитку фракції.
    • б) Брати участь у тренуваннях та навчальних заходах.
    • в) Допомагати в проведенні спецоперацій.
  • 4. Особисті цілі
    • а) Підвищувати свій рівень знань та навичок.
    • б) Досягти керівної посади у фракції.
    • в) Бути прикладом для молодшого складу.
    • г) Сприяти підтриманню дисципліни та порядку.

12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?: В мене є досвід на керівних посадах, я стресостійкий, дисциплінований.

 

Тонні Хантер

Професіоналл UKRAINE GTA
Реєстрування
19 Лис 2025
Дописи
48
Реакції
23
Бали
13

1. Ваш ігровий NickName: Тонні Хантер

2. Ваш ігровий рівень: 6 ( майже 7)

3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: Так

4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: Так

5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: 06 Сервер - Майор ДСНС Та майор ДКВС Та прокурор.

6. Ваше справжнє ім'я: Ярослав

7. Ваш справжній вік: 13 ( прошу виключення )

8. Місто, в якому живете: Дніпро

9. Ваш логін в Telegram: @ODINOK0I

10. Ваш логін в Discord: ange1lls

11. Які у вас є ідеї для фракції: Робити щоденні тренування лекції та різні рп, тренування разом з другими фракціями. Премії за хорошу роботу та підтримування дисципліни.

12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?: Адекватний,покажусь добре на посаді.
1782309505343.png

 

Данило Ковальчук

Генерал НПУ | Чорноморський край [07]
Лідер
Реєстрування
21 Кві 2023
Дописи
224
Реакції
701
Бали
138
Схвалені кандидати:
Владислав Будановський
Максим Халкон
Тонні Хантер

Співбесіда на звання "Підполковника НПУ" відбудеться 25.06.2026 о 17:40. Кандидатів прошу зробити нікнейм [К/ПП НПУ] Ім'я Прізвище та за 10 хвилин до початку зайти в голосовий "Очікування обзвону".
Бажаю успіхів!
 
Реєстрування
18 Сер 2023
Дописи
83
Реакції
14
Бали
53
1. Ваш ігровий NickName: Артем Сопрано
2. Ваш ігровий рівень: 11
3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: Да
4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: Да
5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть:Підполковник ЗСУ 06 Майор НПУ 06 і Майор СБУ 06
6. Ваше справжнє ім'я: Артем
7. Ваш справжній вік: 16 (цьго місяця 30 числа 17)
8. Місто, в якому живете: Хмельницький
9. Ваш логін в Telegram: Soprano_003
10. Ваш логін в Discord:soprano996
11. Які у вас є ідеї для фракції: 1. Проводити стратегічні тренування з боротьбою злочинних організацій.
2. Проводити регулярну перевірку на знання ЗУ про НПУ, Статуту тощо;
3. Регулярні лекції щодо роботи в фракції і як діяти в певних ситуаціях;
4. Підвищення рівня дисципліни в організації.
5.Хочу покращити роботу НПУ та зробити її більш організованою і ефективною. Планую посилити боротьбу зі злочинністю, проводити більше патрулювань по місту та трасах, швидше реагувати на виклики й приділяти більше уваги небезпечним районам.
12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:Адекватни,активний,компетентний.
 

Бодя Карта

Новий гравець
Реєстрування
29 Кві 2024
Дописи
13
Реакції
3
Бали
8
1. Ваш ігровий NickName: Бодя Карта
2. Ваш ігровий рівень: 27
3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: так
4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: Так
5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: ні
6. Ваше справжнє ім'я: Богдан
7. Ваш справжній вік: 14
8. Місто, в якому живете: Остер
9. Ваш логін в Telegram: @Loading_UG
10. Ваш логін в Discord: @dgoker007_02791
11. Які у вас є ідеї для фракції:

UKRAINE GTA - Ігровий форум

Бодя Карта

Важливо НПУ | Заявки на Підполковника [Відчинено]​

Перейти до новогоВідстежувати
[IMG alt="Валерія Романова"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/76/76353.jpg?1782248258[/IMG]

Валерія Романова

ІП | Генерал НПУ | Західна Україна​


Ігровий Помічник
np_logo.png

Заявки на посаду Підполковника НПУ

Якщо ви не підходите по критеріям нижче - ваша заявка буде відмовлена.

Вимоги від кандидата:
- Мати Discord, Telegram з відкритими особистими повідомленнями.
- Кандидату на посаду підполковника повинно бути 14+ років.
- Мати базові знання про роботу фракції та розуміти її діяльність.
- Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення.
- Знати правила правила серверу/правила організацій.
- Мати можливість приділяти в день 3 години для гри.
- Мати бажання працювати в колективі, та вміння комунікувати з людьми.
- Мати базові знання про роботу фракції та розуміння її діяльності.
- Мати мікрофон.
- Мати третій ранг в фракції.




Форма подання заяви:
1. Ваш ігровий NickName:
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?:
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?:
5. Ваше справжнє ім'я:
6. Ваш тег в Telegram:
7. Ваш логін в Discord:
8. Ваш справжній вік:
9. Ваше звання:
10. Які у вас є ідеї для фракції:
11. Чому саме ви повинні зайняти посаду підполковника?:
12. Місто в якому живете:
13. Покарання, які ви отримали за гру на даному сервері (TAB - Персонаж - Мої покарання): [посилання]




Додаткова інформація:
- Не виконання вимог - відмова.
- Неспівпадіння ніка на форумі та в грі - відмова.
- Дві та більше заявки від однієї людини - відмова.
- Копіювання заявки - відмова.
- Заявка складена не по формі - відмова.
- Флуд у цій темі заборонено, якщо це робить гравець, який подає заявку - відмова.
- Нікнейм повинен бути Українською мовою.
- Нечитабельна заявка - відмова.
- Порядкові звання 9, 10 - вважаються старшим особовим складом. Призначення на дані посади відбувається згідно результатів проведеної співбесіди.
- Мінімальний термін на посаді - 2 тижні.
- Покинути завчасно від вказаного мінімального терміну, посаду заборонено. | Чорний список фракції 10 днів


Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
[IMG alt="Маттео Ернандес"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/80/80067.jpg?1782246980[/IMG]

Маттео Ернандес

Адміністратор | Західна Україна​


Адміністратор
Заявки відчинено.

Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
[IMG alt="Остап Марреро"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/97/97716.jpg?1781301573[/IMG]

Остап Марреро

02 Підполковник ДКВС​

1. Ваш ігровий NickName: Остап Марреро
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?:так
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:звісно
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?:ні
5. Ваше справжнє ім'я: Остап
6. Ваш тег в Telegram: Ostap
7. Ваш логін в Discord:Ostap_15
8. Ваш справжній вік:13 (дуже прошу виключення)
9. Ваше звання:8(Капітан)
10. Які у вас є ідеї для фракції: проводити Лекції тренування Робити ПП з іншими фракціями.Допомагати на наборах Відбивати Вч допомагати Новачкам,Робити Грп,робити Рейд Цр,та проводити конкурси на грошову винагороду типу хто більше зловить злочинців або випише штрафів.
11. Чому саме ви повинні зайняти посаду підполковника?:Я відповідальний Готовий виконувати свою роботу на даній посаді я адекватний хочу зробити фракцію кращою.
12. Місто в якому живете: Рівне
13. Покарання, які ви отримали за гру на даному сервері (TAB - Персонаж - Мої покарання): [посилання]Тик

Останнє редагування: 15 Чер 2026
Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
Реакції:Давид Марреро
[IMG alt="Володя Роман"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/93/93443.jpg?1778523504[/IMG]

Володя Роман

Козак​

1. Ваш ігровий NickName: Володя Роман

2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?: Так

3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?: Так

4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Ні

5. Ваше справжнє ім'я: Володя

6. Ваш тег в Telegram: @Volobf

7. Ваш логін в Discord:volodia03666

8. Ваш справжній вік: 13 (вибачте, я бачив, що критерій від 14 років, але дуже хочу спробувати себе на цій посаді. Я адекватний, відповідальний та готовий активно працювати на користь фракції).

9. Ваше звання: (6) Лейтенант

10. Які у вас є ідеї для фракції:
- Проведення регулярних тренувань: Організація практичних занять з тактичної підготовки, фізичної культури та відпрацювання дій у екстремальних ситуаціях для молодшого складу.
- Підвищення дисципліни: Проведення лекцій щодо суворого дотримання статуту фракції та субординації, щоб зменшити кількість порушень з боку бійців.
- Спільні тренування: Ініціювання спільних тактичних навчань з іншими державними організаціями (наприклад, СБУ чи НПУ) для покращення взаємодії під час спільних операцій.
- Система мотивації: Запровадження щотижневих подяк або невеликих премій для найкращих бійців за активну службу та допомогу фракції.
12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:
1. Дивіться заявки на полковника
2. Хочу набратися більше досвіду, дуже активний, гарно контоктую з одно службовцями =)
 

Бодя Карта

Новий гравець
Реєстрування
29 Кві 2024
Дописи
13
Реакції
3
Бали
8
1. Ваш ігровий NickName: Бодя Карта
2. Ваш ігровий рівень: 27
3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: так
4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: Так
5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: ні
6. Ваше справжнє ім'я: Богдан
7. Ваш справжній вік: 14
8. Місто, в якому живете: Остер
9. Ваш логін в Telegram: @Loading_UG
10. Ваш логін в Discord: @dgoker007_02791
11. Які у вас є ідеї для фракції:
UKRAINE GTA - Ігровий форум
Бодя Карта

Важливо НПУ | Заявки на Підполковника [Відчинено]​

Перейти до новогоВідстежувати
[IMG alt="Валерія Романова"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/76/76353.jpg?1782248258[/IMG]

Валерія Романова

ІП | Генерал НПУ | Західна Україна​


Ігровий Помічник
np_logo.png

Заявки на посаду Підполковника НПУ

Якщо ви не підходите по критеріям нижче - ваша заявка буде відмовлена.

Вимоги від кандидата:
- Мати Discord, Telegram з відкритими особистими повідомленнями.
- Кандидату на посаду підполковника повинно бути 14+ років.
- Мати базові знання про роботу фракції та розуміти її діяльність.
- Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення.
- Знати правила правила серверу/правила організацій.
- Мати можливість приділяти в день 3 години для гри.
- Мати бажання працювати в колективі, та вміння комунікувати з людьми.
- Мати базові знання про роботу фракції та розуміння її діяльності.
- Мати мікрофон.
- Мати третій ранг в фракції.




Форма подання заяви:
1. Ваш ігровий NickName:
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?:
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?:
5. Ваше справжнє ім'я:
6. Ваш тег в Telegram:
7. Ваш логін в Discord:
8. Ваш справжній вік:
9. Ваше звання:
10. Які у вас є ідеї для фракції:
11. Чому саме ви повинні зайняти посаду підполковника?:
12. Місто в якому живете:
13. Покарання, які ви отримали за гру на даному сервері (TAB - Персонаж - Мої покарання): [посилання]




Додаткова інформація:
- Не виконання вимог - відмова.
- Неспівпадіння ніка на форумі та в грі - відмова.
- Дві та більше заявки від однієї людини - відмова.
- Копіювання заявки - відмова.
- Заявка складена не по формі - відмова.
- Флуд у цій темі заборонено, якщо це робить гравець, який подає заявку - відмова.
- Нікнейм повинен бути Українською мовою.
- Нечитабельна заявка - відмова.
- Порядкові звання 9, 10 - вважаються старшим особовим складом. Призначення на дані посади відбувається згідно результатів проведеної співбесіди.
- Мінімальний термін на посаді - 2 тижні.
- Покинути завчасно від вказаного мінімального терміну, посаду заборонено. | Чорний список фракції 10 днів


Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
[IMG alt="Маттео Ернандес"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/80/80067.jpg?1782246980[/IMG]

Маттео Ернандес

Адміністратор | Західна Україна​


Адміністратор
Заявки відчинено.

Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
[IMG alt="Остап Марреро"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/97/97716.jpg?1781301573[/IMG]

Остап Марреро

02 Підполковник ДКВС​

1. Ваш ігровий NickName: Остап Марреро
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?:так
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:звісно
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?:ні
5. Ваше справжнє ім'я: Остап
6. Ваш тег в Telegram: Ostap
7. Ваш логін в Discord:Ostap_15
8. Ваш справжній вік:13 (дуже прошу виключення)
9. Ваше звання:8(Капітан)
10. Які у вас є ідеї для фракції: проводити Лекції тренування Робити ПП з іншими фракціями.Допомагати на наборах Відбивати Вч допомагати Новачкам,Робити Грп,робити Рейд Цр,та проводити конкурси на грошову винагороду типу хто більше зловить злочинців або випише штрафів.
11. Чому саме ви повинні зайняти посаду підполковника?:Я відповідальний Готовий виконувати свою роботу на даній посаді я адекватний хочу зробити фракцію кращою.
12. Місто в якому живете: Рівне
13. Покарання, які ви отримали за гру на даному сервері (TAB - Персонаж - Мої покарання): [посилання]Тик

Останнє редагування: 15 Чер 2026
Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
Реакції:Давид Марреро
[IMG alt="Володя Роман"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/93/93443.jpg?1778523504[/IMG]

Володя Роман

Козак​

1. Ваш ігровий NickName: Володя Роман

2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?: Так

3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?: Так

4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Ні

5. Ваше справжнє ім'я: Володя

6. Ваш тег в Telegram: @Volobf

7. Ваш логін в Discord:volodia03666

8. Ваш справжній вік: 13 (вибачте, я бачив, що критерій від 14 років, але дуже хочу спробувати себе на цій посаді. Я адекватний, відповідальний та готовий активно працювати на користь фракції).

9. Ваше звання: (6) Лейтенант

10. Які у вас є ідеї для фракції:
- Проведення регулярних тренувань: Організація практичних занять з тактичної підготовки, фізичної культури та відпрацювання дій у екстремальних ситуаціях для молодшого складу.
- Підвищення дисципліни: Проведення лекцій щодо суворого дотримання статуту фракції та субординації, щоб зменшити кількість порушень з боку бійців.
- Спільні тренування: Ініціювання спільних тактичних навчань з іншими державними організаціями (наприклад, СБУ чи НПУ) для покращення взаємодії під час спільних операцій.
- Система мотивації: Запровадження щотижневих подяк або невеликих премій для найкращих бійців за активну службу та допомогу фракції.
12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:
1. Дивіться заявки на полковника
2. Хочу набратися більше досвіду, дуже активний, гарно контоктую з одно службовцями =)
Дуже вибачте це випатково та несюди
 

Бодя Карта

Новий гравець
Реєстрування
29 Кві 2024
Дописи
13
Реакції
3
Бали
8
1. Ваш ігровий NickName: Бодя Карта
2. Ваш ігровий рівень: 27
3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: так
4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: так
5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: Ні
6. Ваше справжнє ім'я: Богдан
7. Ваш справжній вік: 14
8. Місто, в якому живете: Остер
9. Ваш логін в Telegram: @Loading_UG
10. Ваш логін в Discord: @dgoker777_02791
11. Які у вас є ідеї для фракції:
Проводити спільні тренування з іншими фракціями наприклад ЗСУ, СБУ, ДКВС.
Внутрішній контроль та дисципліна
Ввести систему перевірок співробітників, щоб менше було порушень статуту, корупції та “нонРП” поведінки.
Частіше проводити перевірки знань правил та статуту серед співробітників.
Видавати премії О/С за успішне виконання задач.
Зробити більше мотивації для співробітників залишатися у фракції надовго
12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:
1. Дивіться заявки на полковника 𒋲
2. Хочу набратися більше досвіду, дуже активний, гарно контоктую з одно службовцями =) 𒋲
 

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі