1. Ваш ігровий NickName: Бодя Карта
2. Ваш ігровий рівень: 27
3. Чи ознайомлені ви з правилами серверу/правилами державних організацій?: так
4. Чи готові ви отримати покарання, якщо підете з посади раніше терміну?: Так
5. Чи був у вас досвід на керівних посадах? Якщо так, то розпишіть: ні
6. Ваше справжнє ім'я: Богдан
7. Ваш справжній вік: 14
8. Місто, в якому живете: Остер
9. Ваш логін в Telegram: @Loading_UG
10. Ваш логін в Discord: @dgoker007_02791
11. Які у вас є ідеї для фракції:
Важливо НПУ | Заявки на Підполковника [Відчинено]
Перейти до новогоВідстежувати
[IMG alt="Валерія Романова"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/76/76353.jpg?1782248258[/IMG]
ІП | Генерал НПУ | Західна Україна
Ігровий Помічник
Заявки на посаду Підполковника НПУ
Якщо ви не підходите по критеріям нижче - ваша заявка буде відмовлена.
Вимоги від кандидата:
- Мати Discord, Telegram з відкритими особистими повідомленнями.
- Кандидату на посаду підполковника повинно бути 14+ років.
- Мати базові знання про роботу фракції та розуміти її діяльність.
- Не мати за історію гри блокувань за критичні порушення.
- Знати правила правила серверу/правила організацій.
- Мати можливість приділяти в день 3 години для гри.
- Мати бажання працювати в колективі, та вміння комунікувати з людьми.
- Мати базові знання про роботу фракції та розуміння її діяльності.
- Мати мікрофон.
- Мати третій ранг в фракції.
Форма подання заяви:
1. Ваш ігровий NickName:
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?:
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?:
5. Ваше справжнє ім'я:
6. Ваш тег в Telegram:
7. Ваш логін в Discord:
8. Ваш справжній вік:
9. Ваше звання:
10. Які у вас є ідеї для фракції:
11. Чому саме ви повинні зайняти посаду підполковника?:
12. Місто в якому живете:
13. Покарання, які ви отримали за гру на даному сервері (TAB - Персонаж - Мої покарання): [посилання]
Додаткова інформація:
- Не виконання вимог - відмова.
- Неспівпадіння ніка на форумі та в грі - відмова.
- Дві та більше заявки від однієї людини - відмова.
- Копіювання заявки - відмова.
- Заявка складена не по формі - відмова.
- Флуд у цій темі заборонено, якщо це робить гравець, який подає заявку - відмова.
- Нікнейм повинен бути Українською мовою.
- Нечитабельна заявка - відмова.
- Порядкові звання 9, 10 - вважаються старшим особовим складом. Призначення на дані посади відбувається згідно результатів проведеної співбесіди.
- Мінімальний термін на посаді - 2 тижні.
- Покинути завчасно від вказаного мінімального терміну, посаду заборонено. | Чорний список фракції 10 днів
Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
[IMG alt="Маттео Ернандес"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/80/80067.jpg?1782246980[/IMG]
Адміністратор | Західна Україна
Адміністратор
Заявки відчинено.
Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
[IMG alt="Остап Марреро"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/97/97716.jpg?1781301573[/IMG]
02 Підполковник ДКВС
1. Ваш ігровий NickName: Остап Марреро
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?:так
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?:звісно
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?:ні
5. Ваше справжнє ім'я: Остап
6. Ваш тег в Telegram: Ostap
7. Ваш логін в Discord:Ostap_15
8. Ваш справжній вік:13 (дуже прошу виключення)
9. Ваше звання:8(Капітан)
10. Які у вас є ідеї для фракції: проводити Лекції тренування Робити ПП з іншими фракціями.Допомагати на наборах Відбивати Вч допомагати Новачкам,Робити Грп,робити Рейд Цр,та проводити конкурси на грошову винагороду типу хто більше зловить злочинців або випише штрафів.
11. Чому саме ви повинні зайняти посаду підполковника?:Я відповідальний Готовий виконувати свою роботу на даній посаді я адекватний хочу зробити фракцію кращою.
12. Місто в якому живете: Рівне
13. Покарання, які ви отримали за гру на даному сервері (TAB - Персонаж - Мої покарання): [посилання]
Тик
Останнє редагування: 15 Чер 2026
Вподобайка Цитата Відповісти
Скарга
Реакції:
Давид Марреро
[IMG alt="Володя Роман"]https://forum.ukraine-gta.com.ua/data/avatars/m/93/93443.jpg?1778523504[/IMG]
Козак
1. Ваш ігровий NickName: Володя Роман
2. Чи ознайомлені ви з правилами держ.організацій?: Так
3. Чи готові ви отримати покарання якщо підете з посади раніше терміну?: Так
4. Чи був у вас досвід на керівних посадах?: Ні
5. Ваше справжнє ім'я: Володя
6. Ваш тег в Telegram: @Volobf
7. Ваш логін в Discord:volodia03666
8. Ваш справжній вік: 13 (вибачте, я бачив, що критерій від 14 років, але дуже хочу спробувати себе на цій посаді. Я адекватний, відповідальний та готовий активно працювати на користь фракції).
9. Ваше звання: (6) Лейтенант
10. Які у вас є ідеї для фракції:
- Проведення регулярних тренувань: Організація практичних занять з тактичної підготовки, фізичної культури та відпрацювання дій у екстремальних ситуаціях для молодшого складу.
- Підвищення дисципліни: Проведення лекцій щодо суворого дотримання статуту фракції та субординації, щоб зменшити кількість порушень з боку бійців.
- Спільні тренування: Ініціювання спільних тактичних навчань з іншими державними організаціями (наприклад, СБУ чи НПУ) для покращення взаємодії під час спільних операцій.
- Система мотивації: Запровадження щотижневих подяк або невеликих премій для найкращих бійців за активну службу та допомогу фракції.
12. Чому саме ви повинні зайняти звання підполковника ?:
1. Дивіться заявки на полковника
2. Хочу набратися більше досвіду, дуже активний, гарно контоктую з одно службовцями =)