Вітаю, шановний гравець!
Від гравців: Стеффашка Хард, Тревіс Хард, Страх Хард були не однаразові образи та неадекватні висловлювання в сторону гравців та адміністрації. Особисто ВАМ під час битв я писав в ОП та попереджував щодо гіршого покарання ніж мут гравцю.
Правила битв за території:
2.2. За неадекватну поведінку, нешанобливе ставлення, зрив битви адміністрація має право дискваліфікувати клан від битв за території або ж присвоїти автоматичну поразку клану.
Ви його порушили та не 1 раз, за це й отримали дане покарання.
Щодо броніжелету, адміністратор сказала гравцю "Стеффашка Хард", щоб гравця зареспавнили та він купив броніжелет самостійно. Також адміністратор пропонував гравцю 50.000 гривень за ціну броніжелету, на що гравець відмовився та "вимагав" броніжелет
Очікуйте відповіді ГА.