Розглянуто Для ГА - ГС Неоф/С неоф (Соня Хелл) некомпетентність

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Мікі Краймз

Старожила UKRAINE GTA
Реєстрування
19 Лют 2023
Дописи
462
Реакції
748
Бали
153
  1. Нікнейм адміністратора: Владюша Стоун/Соня Хелл
  2. Особистий нікнейм: Хаширама Овнхатаке
  3. Суть скарги: Під час проведення битви за територію адміністратор Соня Хелл "керуючи процесом" зносить броніжелет учаснику, та після прохання відшкодувати втрачене та повернути гравцеві куплений за власні кошти броніжелет адміністратор бере та кікає гравця з території зі словами "А мені всеодно шукайте заміну, коли територія і так затрималась на 15-20 хвилин" та оправдовує себе тим що сказала "Відкат" після нанесення шкоди гравцю, після прохань повернути гравця вони все таки його телепортувала назад, але нічого відшкодовано не було і гроші які гравець витратив на броніжелет були витричені марно, після того як завершилась територія ГС Неофіційних організацій (Владюша Стоун) публікує пост в новинах "Клан PUMA дискваліфікований з битв за території на даний сезон." Хоча данного адміністратора і близько не було на території і під час данної ситуації але через 2 хвилини він виносить такий вердикт не знаючи суті. Чому адміністратор не використовує мікрофон або хоча б чат для навігації людей а починає стріляти після чого ображається що їй сказали щоб повернули те що адміністратор навмисно-випадково зробив. Прошу повернути клан до участі в битвах за території, та провести бесіду з данною адміністрацією.
  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
  5. Дата походження: 02.01.24
 

Владислав Кєлліні

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
22 Сер 2022
Дописи
4,115
Реакції
1,030
Бали
253
Вітаю, шановний гравець!

Від гравців: Стеффашка Хард, Тревіс Хард, Страх Хард були не однаразові образи та неадекватні висловлювання в сторону гравців та адміністрації. Особисто ВАМ під час битв я писав в ОП та попереджував щодо гіршого покарання ніж мут гравцю.

Правила битв за території:
2.2. За неадекватну поведінку, нешанобливе ставлення, зрив битви адміністрація має право дискваліфікувати клан від битв за території або ж присвоїти автоматичну поразку клану.

Ви його порушили та не 1 раз, за це й отримали дане покарання.

Щодо броніжелету, адміністратор сказала гравцю "Стеффашка Хард", щоб гравця зареспавнили та він купив броніжелет самостійно. Також адміністратор пропонував гравцю 50.000 гривень за ціну броніжелету, на що гравець відмовився та "вимагав" броніжелет

Очікуйте відповіді ГА.
 

Мікі Краймз

Старожила UKRAINE GTA
Реєстрування
19 Лют 2023
Дописи
462
Реакції
748
Бали
153
Вітаю, шановний гравець!

Від гравців: Стеффашка Хард, Тревіс Хард, Страх Хард були не однаразові образи та неадекватні висловлювання в сторону гравців та адміністрації. Особисто ВАМ під час битв я писав в ОП та попереджував щодо гіршого покарання ніж мут гравцю.

Правила битв за території:
2.2. За неадекватну поведінку, нешанобливе ставлення, зрив битви адміністрація має право дискваліфікувати клан від битв за території або ж присвоїти автоматичну поразку клану.

Ви його порушили та не 1 раз, за це й отримали дане покарання.

Щодо броніжелету, адміністратор сказала гравцю "Стеффашка Хард", щоб гравця зареспавнили та він купив броніжелет самостійно. Також адміністратор пропонував гравцю 50.000 гривень за ціну броніжелету, на що гравець відмовився та "вимагав" броніжелет

Очікуйте відповіді ГА.
Після вашого прохання в ОП гравці поводили себе адекватно, якщо фраза "Чому так довго" являється для вас За неадекватну поведінку, тоді чи можна до вас говорити взагалі, на крайній території всі учасники мого клану стояли в строю від того часу коли їх телепортували та розбіглись після того як команда опонента почала бігти.
" Ви його порушили та не 1 раз, за це й отримали дане покарання. " - не 1 раз, хоча була проведена всього одна територія яка була першою зі всіх і до цього ви нічого не проводили але все одно територія почалась через 30 хвилин після її офіційного початку (ви можете сказати вас теж всі чекали, так чекали тому що, людина не могла зайти на сервер так як він був переповнений) а ви стали вирішувати питання з приводу ролей в діскорді під час проведення території, коли вас просять швидше провести тому що, потрібно йти.
"Щодо броніжелету, адміністратор сказала гравцю "Стеффашка Хард", щоб гравця зареспавнили та він купив броніжелет самостійно. Також адміністратор пропонував гравцю 50.000 гривень за ціну броніжелету, на що гравець відмовився та "вимагав" броніжелет." - Не знаю про якого адміністратора ви говорите але Адміністратор (Соня Хелл), говорила що нічого повертати не буде (та оправдовувала себе тим що, після влучення по гравцю "Стеффашка Хард" сказала "Відкат") після прохання щоб вона телепортувалась в магазин і придала броніжелет, адміністратор респавнить гравця зі словами "Мені все одно шукайте заміну", з приводу запропонованих грошей, ну ось пересильте себе і подумайте навіщо нам гроші, якщо нам потрібна броня яка робить битву +- рівноцінною.
І як ви можете говорити за ситуацію, коли ви там не були присутні :rolleyes:
 

Влад Уайт

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
23 Гру 2022
Дописи
1,567
Реакції
1,033
Бали
213
Вітаю.
Детально розглянувши скаргу та вислухавши версії від двох сторін, мій вердикт наступний:

З слідкуючою адміністрацією за неофіційними організаціями проведено сувору бесіду на рахунок проведення битв за території, гравцеві
Стеффашка Хард буде компенсовано бронежилет.

Клан "
PUMA" буде повернуто на битви до першого порушення, якщо ситуація з неадекватною поведінкою від учасників клану повториться (ігнорування прохань адміністрації, нецензурні висловлювання тощо), клан буде дискваліфіковано до закінчення сезону.


Розглянуто.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі