Нещодавній вміст від Alex_Moore

  1. Відмовлено Забанили ні за що

    Що у вас з грою хотів зайти пограти ,так вилізло вікно Від'дєднання ви забанені . Причина АС#110, що за причина я навіть не грав. Цитата
  2. Відмовлено Ви забанені

    Що у вас з грою хотів зайти пограти ,так вилізло вікно Від'дєднання ви забанені . Причина АС#110, що за причина я навіть не грав.
  3. Розглянуто Ви забанені

    Ось скріншот
  4. Розглянуто Ви забанені

    Тільки но скачав гру хотів пограти але при виборі сервера ,ось таке я вибрав а мене не пускає пише ,в забанені причина АС #110,чому так ,я навіть не грав і акаунт ще не створював?
Угорі