Відмовлено Бан із за помилки

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Vlad Bober

Новий гравець
Реєстрування
15 Бер 2024
Дописи
2
Реакції
0
Бали
1
Добрий день
мене вчора зпбанили за чити, але це маячня
Описую ситуацію
Я в той день купив квартиру і лівнув, через деякий час я заходжу і я бачу що моя камера в полі, все що я миг зробити це відкрити телефон, в мене вибився нетворк трабл а потім мене викинуло, я спробував зайти ще але все повторилося, в наступні рази мене або викидувало із за поганого інета, або в мене просто вилітала гра, схоже із за бага, а через якусь кількість спроб зайти мене забанили
Мій нак в грі: Влад Боберр
 
Останнє редагування:
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі