Vlad Bober
Новий гравець
- Реєстрування
- 15 Бер 2024
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 1
Добрий день
мене вчора зпбанили за чити, але це маячня
Описую ситуацію
Я в той день купив квартиру і лівнув, через деякий час я заходжу і я бачу що моя камера в полі, все що я миг зробити це відкрити телефон, в мене вибився нетворк трабл а потім мене викинуло, я спробував зайти ще але все повторилося, в наступні рази мене або викидувало із за поганого інета, або в мене просто вилітала гра, схоже із за бага, а через якусь кількість спроб зайти мене забанили
Мій нак в грі: Влад Боберр
мене вчора зпбанили за чити, але це маячня
Описую ситуацію
Я в той день купив квартиру і лівнув, через деякий час я заходжу і я бачу що моя камера в полі, все що я миг зробити це відкрити телефон, в мене вибився нетворк трабл а потім мене викинуло, я спробував зайти ще але все повторилося, в наступні рази мене або викидувало із за поганого інета, або в мене просто вилітала гра, схоже із за бага, а через якусь кількість спроб зайти мене забанили
Мій нак в грі: Влад Боберр
Останнє редагування: