Roman_Osipenko
Козак
- Реєстрування
- 6 Вер 2022
- Дописи
- 11
- Реакції
- 5
- Бали
- 6
Я не ображав адміністрацію!!!
Коли мене посадили за грати ( а це був адмін) я тільки образив поліцію за, що готов отсидіти свій срок у в'язниці но не бан на 10 діб.
Прошу розглянути докизи мого порушення від адміна Богдана Дніпрновського!/
А посадили мене у в'язницю за те, що по мені стріляв невідомий чоловік без причини в зз біля ЦР, я для самооборони наїхав на нього позашляховиком, що б ві не звміг мене вбити!!
Сподіваюсь на ваший правосуд! Дякую за увагу!
Коли мене посадили за грати ( а це був адмін) я тільки образив поліцію за, що готов отсидіти свій срок у в'язниці но не бан на 10 діб.
Прошу розглянути докизи мого порушення від адміна Богдана Дніпрновського!/
А посадили мене у в'язницю за те, що по мені стріляв невідомий чоловік без причини в зз біля ЦР, я для самооборони наїхав на нього позашляховиком, що б ві не звміг мене вбити!!
Сподіваюсь на ваший правосуд! Дякую за увагу!