Зачинено Богдан Дніпровський / 5.13. Образа адміністрації

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Roman_Osipenko

Козак
Реєстрування
6 Вер 2022
Дописи
11
Реакції
5
Бали
6
Я не ображав адміністрацію!!!
Коли мене посадили за грати ( а це був адмін) я тільки образив поліцію за, що готов отсидіти свій срок у в'язниці но не бан на 10 діб.
Прошу розглянути докизи мого порушення від адміна Богдана Дніпрновського!/
А посадили мене у в'язницю за те, що по мені стріляв невідомий чоловік без причини в зз біля ЦР, я для самооборони наїхав на нього позашляховиком, що б ві не звміг мене вбити!!
Сподіваюсь на ваший правосуд! Дякую за увагу!

 

Володя Мельник

ГА 01 на пенсії
Активний гравець
Реєстрування
29 Кві 2024
Дописи
1,096
Реакції
550
Бали
198
Вітаю
Скарга написана не по формі


Форма подачі скарги:

Нікнейм адміністратора:
Особистий нікнейм:
Суть скарги:
Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
Дата походження:


Зачинено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі