Відмовлено Вибачення за чіти та прохання

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Іванов Раіс

Новий гравець
Реєстрування
16 Чер 2025
Дописи
3
Реакції
0
Бали
4
Добрий день,мій бивший нік у грі Давид Майстренков 73110.Я признаю що я грав з читами на цьому ацці.Але я грав з читами виключно ради заробітку . Я не хотів навредити якимось гравцям, тому що вони на 04 дуже добрі і я хотів просто трішки заробити, після бану я осознав що це дуже і дуже погано. Я питався вибачитися перед адмінами в діскорді 04 сервера,але вони мене не слухали.Я хотів знову дуже пограти в цю гру і почати все спочатку але я не мав такої можливості. Потім у мене все таки вийшло зайти у гру(я не знаю як) і я створив новий аккаунт Іванов Раіс айді не памятаю щось 99554 мабуть так ,я почав все спочатку та помогав людям якщо мене просили, я ніяк не хотів обходити бан і т.д. я заробив 10кк після цього я купив машину і в мене залишилося 7кк і мене забанили я подумав за що і навіть написав скаргу але я зрозумів що адміни подумали це як обход бану.Я дуже прошу ,я ізменився і хотів стрімити укр гта щоб її прославляти на весь світ, але мені прилетів бан.Я дуже прошу розбану цього акаунту там де я грав без читів: Іванов Раіс.Чи хоча б грати на другому аккаунту.Якщо ви приймете і одобрите моє рішення то не забирайте будь ласка ті 7кк я буду їх розігрувати на стрімах.Дякую що вислухали мене та надіюсь на краще.Слава Україні.
 

Вкладення

  • photo_5368402378186946248_y.jpg
    photo_5368402378186946248_y.jpg
    344.7 Кб · Перегляди: 37

Віктор Миколайович

Північна Україна
Активний гравець
Реєстрування
22 Лип 2022
Дописи
10,759
Реакції
6,338
Бали
254
Вітаю

Наразі оскарження неможливо, відповідь була надана у минулій темі.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі