Розглянуто Видали варп за 6.38,не за що

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

абуба

Новий гравець
Реєстрування
8 Сер 2024
Дописи
4
Реакції
2
Бали
6
  1. Нікнейм адміністратора: by Winstan(Влад Вінстон)

  2. Особистий нікнейм: Захар Жогло

  3. Суть скарги: Згоден із порушенням але не згоден із порушенням 6.38. Правил серверу Заборонено використання будь-якого багоюзу. | Варн / Бан до 10 днів Правила серверу.

    Керуючись положенням Правилами державних органів п. 2.42.
    NonRP стрільба із-за керма - заборонено використовувати зброю під час керування ТЗ за кермом. Ну да я там на відео підгазовував але то в мене підлагало,а потом я котився.Не вважається порушенням, якщо транспорт набрав високої швидкості та продовжує рух "накатом" (далі їде по інерції). | Деморган 30-60 хвилин

    Згоден понести покарання 60 хвилин деморгану.

    Я все розумію, але видача warnу на не такому ж і значному порушенні це не містить на меті покарати, а містить на меті можливого знищення майбутнього у державних організаціях та на проекті в цілому. Тому прошу вас переглянути цю видачу покарання та замінити на відповідне покарання згідно із п. 2.42 Правил державних органів.


  4. Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
  5. Дата походження: 14.09.2024 р.
 

Андрій Темницький

Енергійний!
Активний гравець
Реєстрування
26 Гру 2023
Дописи
964
Реакції
448
Бали
123
Вітаю, шановний гравець!
Переглянувши докази від адміністратора, виношу вердикт: Адміністратор видав покарання не вірно!
Варн буде знятий! З адміністратором проведена бесіда.
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі