абуба
Новий гравець
- Реєстрування
- 8 Сер 2024
- Дописи
- 4
- Реакції
- 2
- Бали
- 6
- Нікнейм адміністратора: by Winstan(Влад Вінстон)
- Особистий нікнейм: Захар Жогло
- Суть скарги: Згоден із порушенням але не згоден із порушенням 6.38. Правил серверу Заборонено використання будь-якого багоюзу. | Варн / Бан до 10 днів Правила серверу.
Керуючись положенням Правилами державних органів п. 2.42. NonRP стрільба із-за керма - заборонено використовувати зброю під час керування ТЗ за кермом. Ну да я там на відео підгазовував але то в мене підлагало,а потом я котився.Не вважається порушенням, якщо транспорт набрав високої швидкості та продовжує рух "накатом" (далі їде по інерції). | Деморган 30-60 хвилин
Згоден понести покарання 60 хвилин деморгану.
Я все розумію, але видача warnу на не такому ж і значному порушенні це не містить на меті покарати, а містить на меті можливого знищення майбутнього у державних організаціях та на проекті в цілому. Тому прошу вас переглянути цю видачу покарання та замінити на відповідне покарання згідно із п. 2.42 Правил державних органів.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
- Дата походження: 14.09.2024 р.