Роман Демченко
Активний
- Реєстрування
- 26 Чер 2022
- Дописи
- 64
- Реакції
- 16
- Бали
- 13
- Нікнейм адміністратора:Владислав Залужний
- Особистий нікнейм:Роман Гурцев
- Суть скарги: Побачив, що поліція Києва зупинила авто та розпочала процесуальні дії. Я зупинився позаду поліцейського авто, яке стояло посеред дороги, не виходив з машини та не спілкувався з поліцейськими. Після того, як один із держслужбовців почав бесіду з водієм зупиненого авто, під’їхала Audi RS Q8, протаранила це авто разом із держслужбовцем. Проїхавши ще 15 метрів, машина розвернулася боком до авто та відкрила вогонь по поліцейських. Я, як і раніше, нічого не робив і не говорив.Нападник застрелив одного з поліцейських, тим часом другий офіцер сховався за службове авто та почав стріляти у відповідь. Побачивши, що не може влучити, нападник сів у свою машину і почав їхати зустрічною смугою (тобто повз мене). Поліцейський відкрив вогонь по ньому, але декілька куль влучили в моє авто. Після цього я під’їхав до нього (хочу зауважити, що я під’їхав збоку, не таранив його і не пошкоджував його автівку, можливо, просто був розсинхрон). У відповідь почув від нього: "Навіщо ти ДБ-шиш мене?" У голосовому чаті жодних слів про оффтоп не прозвучало.Далі я сказав йому: "Куди по машині клоун" Через 5 секунд мене відправили у КПЗ за 6.3.3 і дали мут на 120 хвилин, що вважаю нерозсудливим рішенням адміністратора. Крім того, він не покарав ні нападника, ні поліцейського, який завдав шкоди моєму авто. У ситуації, в якій я не брав активної участі, покарали лише мене.
- Доказ видачі покарання (скріншот/відео):Тик
- Дата походження:18.02.2025