Відмовлено ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Дмитро Романтик

Кошовий отаман
Реєстрування
30 Тра 2025
Дописи
123
Реакції
76
Бали
33
Крістіан Родар
Дмитро Романтик
Доброго дня шановна Адміністрація це не скарга не адміністратора. Мене заблокували на 15 днів за образу рідних а саме за слово * Син Собаки* адмін Крістіан Родар поступив правильно . Але я це слово сказав на людину яка була шостою хто не заплатив за таксі мене це дуже і дуже розізлило я не хотів цього говорити воно само вийшло я вам обіцяю що знайду цю людину і вибачусь перед нею цього більше не повториться . Я адекватний гравець служу в ЗСУ сьогодні мене повинні були підвищити на звання Старший Солдат дальше планую піти в НПУ . Я згоден що я винен в цьому що сказав і більше цього не повториться .Прошу вас переглянути мою справу ще раз і замінити бан на відсидку в тюрмі . І ще раз приношу свої вибачення за те що сказав . Дякую вам за звернуту увагу буду чекати на ваше рішення . Мій ДІскорд: dmytro01222
 

Вкладення

  • Screenshot_2025-08-05-15-40-43-127_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2025-08-05-15-40-43-127_com.miui.gallery.jpg
    850 Кб · Перегляди: 27
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 1, Учасників: 0, Гостей: 1)

Угорі