Дмитро Романтик
Кошовий отаман
- Реєстрування
- 30 Тра 2025
- Дописи
- 123
- Реакції
- 76
- Бали
- 33
Крістіан Родар
Дмитро Романтик
Доброго дня шановна Адміністрація це не скарга не адміністратора. Мене заблокували на 15 днів за образу рідних а саме за слово * Син Собаки* адмін Крістіан Родар поступив правильно . Але я це слово сказав на людину яка була шостою хто не заплатив за таксі мене це дуже і дуже розізлило я не хотів цього говорити воно само вийшло я вам обіцяю що знайду цю людину і вибачусь перед нею цього більше не повториться . Я адекватний гравець служу в ЗСУ сьогодні мене повинні були підвищити на звання Старший Солдат дальше планую піти в НПУ . Я згоден що я винен в цьому що сказав і більше цього не повториться .Прошу вас переглянути мою справу ще раз і замінити бан на відсидку в тюрмі . І ще раз приношу свої вибачення за те що сказав . Дякую вам за звернуту увагу буду чекати на ваше рішення . Мій ДІскорд: dmytro01222
Дмитро Романтик
Доброго дня шановна Адміністрація це не скарга не адміністратора. Мене заблокували на 15 днів за образу рідних а саме за слово * Син Собаки* адмін Крістіан Родар поступив правильно . Але я це слово сказав на людину яка була шостою хто не заплатив за таксі мене це дуже і дуже розізлило я не хотів цього говорити воно само вийшло я вам обіцяю що знайду цю людину і вибачусь перед нею цього більше не повториться . Я адекватний гравець служу в ЗСУ сьогодні мене повинні були підвищити на звання Старший Солдат дальше планую піти в НПУ . Я згоден що я винен в цьому що сказав і більше цього не повториться .Прошу вас переглянути мою справу ще раз і замінити бан на відсидку в тюрмі . І ще раз приношу свої вибачення за те що сказав . Дякую вам за звернуту увагу буду чекати на ваше рішення . Мій ДІскорд: dmytro01222