Людмилка Майков
Новий гравець
- Реєстрування
- 16 Лип 2025
- Дописи
- 2
- Реакції
- 0
- Бали
- 4
Я стояла з подругою на таксі Київ, та чекала замовлення, був хлопець з автоматом і почав стріляти по машинам, я визвала адміністратора, але не пам'ятаю як його звали, я його звала і казала подивіться що він робить, але він через пару хв написав що НІЧО НЕ БУЛО, ЯКЩО У ВАС Є ДОКАЗИ ПИШІТЬ НА ФОРУМ, АЛЕ Я ВСЕ ПОКАЗУВАЛА ПОКИ ВІН БУВ ТАМ. я йому начала казати чому він не дивився на всю ситуацію, але він зауважив тільки те що моя подруга почала оборонятися і сказав що може посадити, я з ним трохи сварилася на цю тему чому він не дивився в потім розійшлись, потім я каталась і зараболяля в сьогодні бачу що в мене варн А Я НІКОГО НЕ ВБИВАЛА, Я ПІДРОЗУМІВАЮ ТОГО АДМІНІСТРАТОРА ЛО ВІН БУВ АГРЕСИВНИЙ