Відмовлено Дали варн по дм зз ні за що

Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Людмилка Майков

Новий гравець
Реєстрування
16 Лип 2025
Дописи
2
Реакції
0
Бали
4
Я стояла з подругою на таксі Київ, та чекала замовлення, був хлопець з автоматом і почав стріляти по машинам, я визвала адміністратора, але не пам'ятаю як його звали, я його звала і казала подивіться що він робить, але він через пару хв написав що НІЧО НЕ БУЛО, ЯКЩО У ВАС Є ДОКАЗИ ПИШІТЬ НА ФОРУМ, АЛЕ Я ВСЕ ПОКАЗУВАЛА ПОКИ ВІН БУВ ТАМ. я йому начала казати чому він не дивився на всю ситуацію, але він зауважив тільки те що моя подруга почала оборонятися і сказав що може посадити, я з ним трохи сварилася на цю тему чому він не дивився в потім розійшлись, потім я каталась і зараболяля в сьогодні бачу що в мене варн А Я НІКОГО НЕ ВБИВАЛА, Я ПІДРОЗУМІВАЮ ТОГО АДМІНІСТРАТОРА ЛО ВІН БУВ АГРЕСИВНИЙ
 

Михайло Малюк

UKRAINE GTA
Активний гравець
Реєстрування
17 Вер 2024
Дописи
1,628
Реакції
1,063
Бали
253
Вітаю
Скарга подана не по формі

Форма подачі скарги:
1.Нікнейм адміністратора:
2.Особистий нікнейм:
3.Суть скарги:
4.Доказ видачі покарання (скріншот/відео):
5.Дата походження:

Відмовлено
 
Стан
В цій темі не можна розміщувати нові відповіді.

Хто переглядає цю тему (Всього: 0, Учасників: 0, Гостей: 0)

Угорі